Červený fľak na jazyku

klara023
30. máj 2013

Moja dcera ma od 3 mesiacoch červený flek na jazyku vytvori sa raz za mesiac.. ma niekto skusenosti? doktorka povedala ze to je alergia a viac sa nevyjadrila.. na internete som citala ze to ma vacsina deti vie niekto o tom viac??dakujem

katecameron
30. máj 2013

aj moj ma flak na jazyku a tiez neviem co s tym

klara023
autor
30. máj 2013

prvy krat som jej dala banan a sa jej ten flek urobil a doktorka ze alergia a teraz skoro za kazdym novym jedlom sa jej to urobi, neviem.. ty mas ake s tym skusenosti?nevies dovod?

bianca2
2. jún 2013

Ahojte,dcerka mala asi 4 mes. cerveny flak na jazyku.doktorka povedala ze to moze byt nedostatok b vitaminov.bola na vega strave doteraz ale plne kojim.dala som jej vajicka a raz domace jahnacie maso,vyvar polievku aj maso a flaky ihned zmizli.

zdenuska213
6. jún 2013

My mame cerveny jazyk uz asi rok, najskor sa objavy potom zmizne a takto to mame stale dokola , maleho to ani neboli ani nesvrbi, dr na alergologii povedala ze to je alergia. A nemam si s tym lamat hlavu. 🙂

klara023
autor
10. dec 2013

zdenuska213 ahoj,,, nas stale trapi ten flak a alergia naco ?? nepovedala ti doktorka na alergologii??

audinkka
24. okt 2014

Neviem,či sa mi niekto ozve ešte na tento príspevok,ale môjmu 10 ročnému synovi sa tiež raz za mesiac,tuším pravidelne vytvorí na tom istom mieste vyhladený,červený flak,postupne mu vymyzne asi za týždeň,neviem čo s tým,a vy dievčetá,ako???Už s tým nemáte problémy??