Červené pohlavné orgány u chlapčeka, ide o zápal?

alexi847
21. okt 2019

Zdavím Vás milé mamičky ,nevedeli by ste mi poradiť ? Moj malý má už ale týžden červené (ako zapareninu) vajička, pipík a už to má aj v zárezoch pri nožičkách. Myselal som si najprv,že to bude plienkami jednoducho ich vymením a bude dobre no práveže sa to zhoršuje(zozačiatku mal iba cervene vajicka). Aj som ho častejšie prebalovala, nehala "luftovat" bez plienky. Nezaberá ... Mali ste niekto s týmto skúsenosť ? Dakujem

luciapivko
21. okt 2019

@alexi847 Aké krémiky si použila?Treba zistiť, či nenastane zlepšenie, keď zmeniš krém proti zapareninám...Mne sa (keď bolo najhoršie🙂)) osvedčil Sudocrém+ po každom kakaní umyť zadoček (aj taký kúpeľ spraviť v teplej vode) , potom "luftovať" a natrieť...Trvalo to dlho, bola som prekvapená, ale počas tejto kúry sa to nezhoršovalo, ale pomaličky zlepšovalo...

alexi847
autor
21. okt 2019

@luciapivko používam Aviril(zásyp) a pastu s rybím olejom . Zadok má čistý tam memáme problem .. Len okolo toho pipika je to také :/

luciapivko
21. okt 2019

@alexi847 Ja by som skúsila ten Sudokrém, veľa ľudí si ho chváli a ešte snáď repíkový čajík a omývať...Repík by mal pomôcť ak je to nejaký zápal, sudokrém ak je to zaparenina...

luciapivko
21. okt 2019

Ešte snáď framykoin ak máte doma, ale to len pre istotu...

kotulicek
21. okt 2019

@alexi847 ahoj mi sme mali akútne nám pomohla kožná ..... A do zárezov medzi nohami okolo vajok som dala gazu aby sa netreba koza o kožu a robené maste a imazol sme používali jaj a kúpeľ v hypermangane je super

alexi847
autor
21. okt 2019

Dakujem Vám krasne za rady , vyskusam 🙂

saskia_98
21. okt 2019

@alexi847 skus sudocrem. Ja pouzivam len ten lebo inac zapareniny jedna radost a zabera krásne ked sa aj spravi zaparenina.

nikpa
21. okt 2019

@alexi847 bepanthen keď už sú takéto zapareniny. Malý mal vystipany zadok aj vajka, že ani sedieť nechcel a bepanthen mu zabral najrýchlejšie, behom jedného dňa sa mu uľavilo. A inak ziadne vlhčené utierky, po kalani umyť pod vodou.