Červené okolo úst 5-ročného syna

liliennn96
17. nov 2022

Dobry den pred tyzdnom moj syncek 5rocny mal okolo ústa cervene vyrazky alebo flaky dostaly sme na to krém zabral nam a pustila som dó skolky a teraz zase asi bude mat
Pred tyzdnom to mal taketo mal uz niekto stym skusenost?? Teraz to uz nema chvala bohu!!! Dodam bez horucky to mal

martul
17. nov 2022

@liliennn96 má to ,,vyžraté". Neolyzuje sa? Alebo vonku na vzduchu sa olýže a vietor mu to vysuší a popraska sa mu to.

dzescebuly
17. nov 2022

@liliennn96 napadlo ma impetigo

hama_ba
17. nov 2022

@liliennn96 podľa mňa z olizovania, tiež sme take mali a olizovala sa

matullienka
17. nov 2022

Mne to príde akoby sa vonku oblizoval, treba krémovat viackrát denne

martul
17. nov 2022

@liliennn96 v lekárni, drogerii dokonca aj v jednote majú taký,,rúž". Ja to mám vždy vo vačku, moji sa tiež olizovali hlavne teraz na jeseň keď je chladnejsie.

hilda08
17. nov 2022

@liliennn96 ja to mávam z alergie na prach

panelacikova
17. nov 2022

@martul prosím ťa, neuraz sa, ale lízať, nie lýzať.... to bez nejakého rýpania, len aby si vedela do budúcna, lebo je to dosť bežné slovo.... inak ako postreh super, súhlasím, dcéra mala okolo úst takéto presne z dôvodu, že večne tým jazykom behala po perách a ich okolí....
@liliennn96 čiže mastiť, mastiť, mastiť. pred pobytom von. ja som mojej mastila okolo úst a bradu aj nos niveou, keď chodila do škôlky, lebo ona má ultra dlhý jazyk a dočiahne si takmer na koniec brady a dokonca do nosa 😀 takže som jej to mastila a červené sa už potom neukazovalo. tá mastička jej tých pokožku ochránila pred tým olizovaním a následne vysušením a podráždením 🙂

martul
17. nov 2022

@panelacikova jedanenky, to je hanba🤦, dík.

panelacikova
17. nov 2022

@martul 🙂😉😀

liliennn96
autor
17. nov 2022

Daly nam dermalny krém na to Locoid Crelo aj zabral ale teraz ako by sa to zase zacalo :/
Ústa natierame stale aby nemal suche aj pije vela body
A podavam tiez c-vitamin Cebion a B komplex