Červené líčka 21 mesačného syna

sandrita33
14. feb 2016

Ahojte maminy,snáď mi poradíte. Mám 21 mesačného syna a od včera rána má červené líca,také mapovité škvrny jemné,vyzerá to ako keby bol prehriaty alebo z vonka od zimy vyštípaný,no teplo mu nieje,ani sa nepotí,teplotu nemá,je v kľude čiže nelietal po byte.Mal to hneď od rána ako vstal a dnes som si všimla,že to má aj na jednej nohe na stehne. Inak je všetko ok,zuby má všetky(okrem zadných-posledných),teplotu nemá,nič také nové nezjedol,ani som nezmenila prací prach,proste všetko je tak ako bolo,nič mu nieje,len tie červené líca a teraz už aj to stehno.Nesvrbí ho to ani nič,včera som mu to natrela excipialom a potom mu to zmizlo,no dnes zasa,neviete čo to môže byť? Ďakujem za vaše rady.

jaja29
14. feb 2016

Ahoj akurat sme si tymto presli a podla opisu by to mala byt 5 choroba. Nic vazne ☺(ak je to ona).

sandrita33
autor
14. feb 2016

@jaja29 takže netreba ísť k lekárovi (ak teda bude bez teplôt),mám len natierať krémom? ďakujem

natalushka
14. feb 2016

Ale ked nemal v poslednych dnoch horucky,tak to 5.choroba nebude..neponatieral sa niecim?asi to bude alergia na jedlo..mozno viac postriekane jablko..uvidis,ci to zmizne po par dnoch..ked tak skocis k pediatricke.

jaja29
14. feb 2016

@natalushka pri 5 chorobe nemusia byt vobec teploty. Tie su pri 6 chorobe.

jaja29
14. feb 2016

@sandrita33 nenatierat nicim akurat ak by svrbelo tak fenistil kvapky. Trvalo to cca 1tyzden a mozu byt priznaky ako pri viroze ale nemusia byt. Moje deti nemali nic. Ale pre pokoj duse skoc k lekarke. ☺

sandrita33
autor
14. feb 2016

@jaja29 ďakujem pekne 🙂

sandrita33
autor
14. feb 2016

@natalushka nemal teploty vôbec ani sa s ničím nenatieral,ani jablko nepapal 🙂 neškriabe ho to ani nebolí,snáď to zmizne ak nie samozrejme navštívim lekára...

natalushka
14. feb 2016

@jaja29 jeje..pardon🙂zle citam🙂