Červené líca len na svetle

citronade
16. aug 2015

nemali ste niekto skusenost, ze dietu ocervenali lica ked ste snim vysli von? hned ako vyjdeme von na denne svetlo, alebo slnko ma cervene lica, nie je to z tohto tepla, je to uz dlhsie.

pribinak
16. aug 2015

Alergia na slniečko?

ynda
16. aug 2015

@citronade moj malý to mal. Trvalo to skoro rok, a prešlo to ani neviem ako. Potom mu ostali tie líca velmi suché. Ale preco to mal netuším,no ďakujem,ze je to preč 😅

citronade
autor
16. aug 2015

@ynda no dobre, ale ako bez nicoho to mal, bez vyrazok, nedraplave? lebo moja nema ziadne vyrazky nic, hladke lica, len hned na svetle dennom cervenaju a akoby zilky troska je vidiet, take daco?

ynda
16. aug 2015

@citronade áno, presne také.. a keď omizla červeň, tak mu ostali strašne suché

citronade
autor
16. aug 2015

@ynda pockaj 😀 nechcem sa pytat ako blb, ale ty myslis ze kedy ostali suche tie lica, vzdy ked prestali byt cervene, alebo az vtedy ked mu to potom roku preslo? mozem este? 😎 bol hned cerveny v licach ako ste vysli von? vonku to mame v momente a pocas celeho pobytu vonku, ked nie je na dennom svetle nie su cervene zas behom minutky to zmizne, zda sa mi ze to presvitaju zilky alebo co... je to dolezite preto sa pytam...

ynda
16. aug 2015

@citronade no.. jemu keď raz očerveneli, tak ich mal červené furt.. ako namalované... prešlo mu to vždy do rána, ale ako sme vyšli von, tak ich mal znova..a suché mu ostali až potom, keď mu to zmizlo po tom roku...
skúšali sme krémy, ale nič nezaberalo.. myslím mu to začalo koncom leta, a mal to zas až do toho ďalšieho. aj v zime, keĎ slnko nebolo... vždy, keĎ sme boli vonku...

modrofuzik11
16. aug 2015

aj nasemu ondrejkovi sa to stava. tiez ma licka suchsie. natieram mu ich bepanthenom a pomaha mu to. vzdy vecer natriem a rano su licka krasne.