Červené horúce fľaky

zuzanauhrinova
11. mar 2024

Dievčatá prosím synovi sa už druhý deň objavujú takéto fľaky na lícach . Má 9 rokov . Stretli ste sa s tým ,? Čo bY nato pomohlo ? Ďakujem

zuzanauhrinova
autor
11. mar 2024

Foto

alzbeta311
11. mar 2024

5ta choroba

lenka2813
11. mar 2024

@zuzanauhrinova ano aj mojmu malemu sa take spravili minuly tyzden...a potom uz aj po rukach a nohach...5 choroba.

marryen
11. mar 2024

@lenka2813 ako dlho to prosím trvalo?

zuzanauhrinova
autor
11. mar 2024

Aj sa to dá niečím natrieť pomôže to ?

banyka
11. mar 2024

Piata choroba. Dcéra mala nedávno. A ako počúvam v širšom okolí, veľa detí to teraz malo / má. Nám Dr. nekázal natierať , len predpísal Fenistil kvapky 3 x denne .

lenka2813
11. mar 2024

@marryen minuly tyzden v stredu sa mu to vyhodilo a licka uz nema cervene...ale na rukach a nohach to este ma. Ale nechala som ho doma este tyzden, ze je po tom oslabena imunita. 🙂

lenka2813
11. mar 2024

@zuzanauhrinova nenatieram nicim, lekar tiez kazal len fenistil davat, ak by to svrbelo.

anavixy
11. mar 2024

Netreba nicim natierat, licka nezvyknu svrbiet (toˇ, svrbiet zvykne (aj to len niekedy) vysev na tele, rukach, nohach, ten sa moze a aj nemusi objavit. Fenistil len ak by bolo svrbenie, inak netreba. Treba dodrziavat kludovy (kludovejsi..) rezim a dostatok tekutin. A vyhybat sa kolektivu aspon tyzden, vyrazka moze trvat aj 2-3tyzdne.

martinka13
11. mar 2024

Piata choroba. Ničím nenatierat. Postupne to bude ba celom tele. Dcére som dávala fenistil. Veľmi ju to svrbelo. Prešlo to cca o 8 dní

jaga18
11. mar 2024

Mali sme to aktuálne aj my doma. Dr kázala nenatierat, nedávať antihistaminika. Máme to 11.den aktuálne, ale na lícach to zmizlo už včera, dnes už len ramena a stehná mal jemne červené , dúfam, že zajtra to už bude načisto fuč

22petruska
11. mar 2024

Piata choroba aj dcéra aktuálne ma. Nám zas kázala antihistaminika dávať,veľa tekutín a kludovy režim. Ma to už po celom tele .

rodinalel
12. mar 2024

Prosim Vams poslete mi fotku ako to vyzera na tele? Syn mal cervensie lica ale preslo zase mal cervene a zase to odislo ale na tele ma flaky na celom tele chrbat stehna lytka asi takto a neviem ci to moze byt 5 choroba ked tie lica mal cervensie len niekedy nie stale

lenka2813
12. mar 2024

@rodinalel moj mal taketo po tele...akurat v nemocnici sa mu to prejavilo😁

rodinalel
12. mar 2024

@lenka2813 dakujem plus minus mame take iste….

anavixy
12. mar 2024

@rodinalel tie lica sa bezne zlepsia a zhrosia pocas dna, je to normalne pri 5 chorobe, raz je vyrazka vyraznejsia raz menej

rodinalel
12. mar 2024

@anavixy dakujem

jankapresov
6. apr 2024

aj moja ma cervene horuce lica, pocas dna trosku vyblednú, rano a vecer najviac cervene...nekasle nesopli ale zvýšená unava.Moze to byt ta 5. choroba??