Červené fliačiky okolo úst polročného bábätka

matotibo
10. feb 2014

moje bábo má pol roka a asi mesiac má červené fliačiky okolo úst, na chvíľu jej to vybledne potom sa vytvorí iný, na brade zase jej zmizne môžte mi poradiť čo to je? a čo je na to najlepšie, lekárka mi povedala že je to o skúšaní dávala som jej Holtovu krém, Excipial, teraz skôšam Bepanthnen

emka13
10. feb 2014

ahojky moze to byt zacinajuci atopicky ekzem co dufam ze nie. ale je tu o tom rozsiahla tema a aj odbornicky na to tak sa skus spytat tam. drzim prsteky nech Vam to rychlo prejde.

matotibo
autor
16. nov 2014

prajem pekný deň, chcem Vás poprosiť o pomoc neviem ako dalej postupovať, mám 15 mesačnú dcéru, od malička je asi každý mesiac chorá stále sú to soplíky sem tam kašeľ, zubky nám vyšli na rok, teraz máme 6 a od 13 mesiacov čiže od augusta sme v kuse chorý, každý den sú to sople raz husté 2-3 dni potom trocha riedke sem tam kašeľ, brali sme 3x ATB od augusta posledné sme dobrali teraz v utorok KLACID vraj mala anginu, crp 55 a 3 dni teploty ale papala, hrdielko ju nebolelo, teraz od stredy má upchatý nos idú jej stále sopliky, berie singular, sinupret, boli sme na gastro mierny reflux - berie famotidin, alergiu nemá len znížena imunita- brala ribomunil nezabral jej, teraz luivac 3 dni ale ked mala teplotu mala som vysadiť teraz neviem či mám dať opäť, krčné výtery všetko čisté môžte mi pomôcť , berie ešte aerius a maltofer na železo dakujem