Cerebrolysin pre 3-ročného syna

nataly34
1. nov 2023

Ahojte syn bude mat v decembri 3 roky a nevie poriadne rozpravat veľmi malo slov vie povedať. Boli sme u neurologičky a povedala že má oneskorený vývin reči a predpísala nám Cerebrolysin 5 injekcii ale čítala som vedľajšie účinky a že môźe spôsobiť epilepsiu tak teraz váhanie či mu to mame dať alebo nie. Máte stym nejaké skúsenosti? Ďakujem veľmi za odpovede

vanilkovazmrzka
1. nov 2023

Vsetky lieky maju vedlajsie ucinky, a vsetky ich maju v letaku aj dost extremne, lebo to tam musia uviest aj ked sa to vyskytlo u jedneho cloveka z miiona 🤷‍♀️

thereisabear
1. nov 2023

Skúsenosť nemám, ale tiež som o tom počula a chápem tvoje obavy. A bolo to určite viac prípadov ako jeden z milióna. No zas na druhej strane, niektorým to ozaj pomohlo.

jaga18
2. nov 2023

Ahoj, nas vybral 60 týchto injekcií. Veľmi nám pomohli. U neho sa akurát rozvinulo ADHD, ale to by bolo zrejme aj bez liečby. Ale my sme boli iný, omnoho ťažší prípad.

pkgirl30
2. nov 2023

Môj syn bral cerebrolysin, pár injekcií, za mňa nikdy viac. syn je autista, oneskorený vývin, nerozpráva, v troch rokoch sme dali injekcie, a v troch rokoch dostal prvý záchvat epilepsie od vtedy máme epilepsiu. neviem či od injekcií, ale syn bol od nich veľmi agresívny a nervózny vôbec nechcel spolupracovať, to obdobie bola katastrofa

luciab28
2. nov 2023

@nataly34 Moja od narodenia vybrala 80inekcii, žiadne vedľajšie účinky to nemalo a veľmi jej to pomohlo. Odporúčam

stannuska
2. nov 2023

Môj synček ich mal tiež, ale koli inej diagnóze a veľmi mu pomohli. Bol kľudný,vysmiatý ani spravanie sa nezmenilo. Tiez som sa bála ked som čítala nejake recenzie, ale dala som na svoj pocit.