Celková anesteza - skúsenosti s deťmi

zuzulik280
11. jan 2015

Synovi idu operovať oči, bude v celkovej aneste ma tri roky...mam velký strach , na čo sa mám pripravit, ake boli Vaše skusenosti s detmi v jeho veku ak boli podrobene celkovej anesteze? Dakujem za odpovede 😉

sofinka2103
11. jan 2015

ahoj sme boli na cistenie slznych kanalikov dva krat pod narkozou na kramarov ako zvladli sme to dostatocne super, s malinkou sme boli az dole v predoperacnej mietnosti dokym jej nepodali sirupcek oblovacek a nezobrali ju na salu. Potom sme cakali hore na oddeleni a uz ju doniesli prebratu, bola mrzuta napojena na infuzku co bol velky problem pre nas 😒 tiez som preplakali ten cas co bola pod narkozou mala som velmi divne myslienky viem o com pises ps ked idete na kramare zober malinkemu piskoty alebo suchy roztek najprv ze nam daju a nakonec som bezala do bufetu kupit 😒 😒 a ked ma nejaku oblubenu hracku alebo knizku 🙂

mnamko
11. jan 2015

aj moja dcéra bola teraz na výbere nosnej mandle v celkovej anestéze,bála som sa hrozneale malá to zvládla super,po pol hodine na pooperačke sa zobudila akoby sa nič nedialo,akurát je celý deň vadila tá ihla zavedená v ruke,držte sa všetko prbehne v poriadku

andrejka1974
11. jan 2015

Moja mladšia dcérka bola už pod celkovou anesteziou 3 krát a všetko zvládla súper,prvýkrát bola ako 7 mesačná, ďalšiu mala 2 rokoch a 2 mesiacoch a tretiu 2 ročná a 5 mesiacov a úplne v pohode, ani jej zle nebolo nemusíš sa báť zvládnete to budeš pri nom celý čas pokiaľ ho neuspia a potom hneď ako ho začnú preberat