CBD olej - skúsenosti u dieťaťa do 6 rokov

janhe
2. máj 2021

Dobry vecer, vsade len cbd oleje tak by som sa chcela spytat na skusenosti. Chcem to prebrat s neurologickou ale zatial ma zaujimaju recenzie. Najlepsie epi + kombinacia s poruchou pozornosti + celozivotna nechut do jedla a neprospievanie = u dietata 6rokov.
Myslite ze by to nejak pomohlo?

janhe
autor
2. máj 2021

😊

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisse247
2. máj 2021

@cocolino234 zdieľam tento názor.

@janhe ja si rovnako myslím že môžete ísť do toho, samozrejme si treba dať záležať na správnom výbere.

janhe
autor
2. máj 2021

Wau dakujem, tak vyskusame
A dufam ze aj na chut do jedla pomoze lebo ona je neskutocne tenka ako pavuk a vobec nejje.
Koncom maja mame ist na gastro este ale skusim teda aj ten cbd ci jej zvysi chut

Baby a ak nikoho neurazim, tak bojujem so svojim moralnym predsudkom. Niesom nescitana ani nezcestovana, len vzdy som povazovala marisku za proste drogu a tak, ja som bola vzdy proti tomu i ked viem ze pomaha a pouziva sa aj v zdravotnictve no a teraz proste tak zo sebou bojujem. Mozte ma nejako upokojit uistit ze na tom dcera neostane nejak zavisla alebo ze ked jejbto prestanem davat ze sa nezhorsi situacia, resp ze z toho nebude mat nejake halucinacie.
Prosim nesmejte sa mi no ja som okolo tejto temy ani ,,nesla,, lebo som to brala ako nejaku no go zonu

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisse247
3. máj 2021

@janhe nemusíte sa vôbec ničoho báť. Ja by som možno trošku poopravila CBD je kanabinoid ktorý sa získava extrakciou z konope väčšinou z technickej konope (sativa je najznámejšia a najpoužívanejšia), čo znamená že konope obsahuje tak na príklade povedané 80% CBD a 20% THC ( to je príklad pre predstavu že konope má viac CBD než THC) a zas marihuana naopak má väčší obsah THC než CBD.
Netreba sa toho THC v CBD báť aj to je potrebné aby bolo obsiahnuté vo fullspectrum CBD, sú to úplne minimálne množstva povolené u nás na Slovensku je 0,2%. Ale málo výrobcov uvádza presný podiel thc dajú si tam iba znaky menej a číslo (čo za mňa moc košer nie je). Niekomu stačí CBD bez thc alebo len obyčajný izolát ale ak vám môžem odporučiť určite choďte do fullspectra.

flakulka
3. máj 2021

@cocolino234 môžem sa spýtať ktorý uživate?

ctrl
3. máj 2021

@cocolino234 prosim ta koľko % CBD užívať pred spaním?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ctrl
4. máj 2021

@elisse247 dobrý deň 🙏vedeli by ste mi poradiť či by toto bola dobrá kúpa čítam že sa v tom vyznáte a na trhu je toho veľa . 10% 1kv. má 3,7. Canabionidu.
Majú aj 15 % v 1 kv. je 5,5 canabionidu. Myslyte že v tomto je už veľa?

https://www.cbdpredajna.sk/produkt/cbd-olej-cbd...

elisse247
4. máj 2021

@ctrl ak som si dobre všimla tak to chcete len na spánok v tom prípade sa dávajú mikrodávky a pokým ste ešte neužívala CBD tak 5% fullspectrum čiže s obsahom THC bude pre vás správna voľba alebo ešte lepšia voľba by bolo na spánok CBN to je rovnako canabinoid ako CBD, CBG a iné a ten je viac vhodný práve na spánok.
A ešte ak vám môžem poradiť tak si pozerajte oficiálne stránky olejov, čo viem tak herbforce už má aj také automaty kde si rovno viete olej už aj kúpiť.

ctrl
4. máj 2021

@elisse247 prosim ako to myslyte z automatom? U nás na SK

ctrl
4. máj 2021

@elisse247 môžu sa prosim kombinovať aj 2 rôzny výrobcovia CBN a CBD?

elisse247
4. máj 2021

@ctrl no normálne je taký automat kde majú herbforce svoje výrobky, napríklad v Tescu v TT ho majú vám ho môžem odfotiť keď tam pôjdem.
A pokým to sú vlastne dva rozličné kanabinoidy tak by nemal byť problém ak sú aj od iných výrobcov.

ctrl
4. máj 2021

@elisse247 Dakujem môžte mi odfotiť ale vBA som nikde napríklad nevidela je v tomtóripade rozdielaj cenách? Zvažujem kúpu z Vitanax CBN a CBD 5-10% ? Z. Herbforce .Myslyte že môže byt tato kombinácia?

elisse247
4. máj 2021

@ctrl CBN má v ponuke zatiaľ málo firiem, čiže tam sa tým kombinaciam ťažko vyhnúť a keďže je to rozdielny kanabinoid a ani nie sú zmiešané nijak tak by nemal byť problém.