Často choré trojročné dieťa

mata391
19. máj 2022

Prosím vás, 3 ročná dcérka je 4x chorá za posledné dva mesiace. Pred 2 tyzdňami mala aj antibiotika a teraz je zas chorá. Sopliky, kašeľ... Poraďte čo jej mam dávať, už fakt neviem pripadne ale vyšetrenie si žiadať od Dr? Ďakujem

vanka18
19. máj 2022

Ahoj, ja mám 4,5 ročného syna a stále to isté dokola. Dr. nás poslala na krčné aj na alergológiu. postupne vybavujeme. o mesiac aj odber krvi. možno je to u Vás zväčšená nosná mandľa. treba asi zájsť k odborníkovi... ale aj tak určite povedia, že to je "normálne", že si dieťa buduje imunitu...

zuzkaa1991
19. máj 2022

@mata391 moja 4r. Je tento rok nonstop chora všetko ma v poriadku dala som ju na odber aj na alergo v marci dokopy asi 2 mesiace bola v skolke od septembra 🙈ze od aprila bude super zdravá a nic vydrzala najdlhšie 9dni minulý týždeň az 4 dni....v utorok ju davam do škôlky tak som fakt zvedavá ale zas aj ja som schytala pred 2 tyzdnami dutiny hrdlo minuly ty ok a teraz opat uz 2 noci som nespala co ma boli hrdlo ....zas nasa lekarka neda antibiotika pokial crp neukaze.....takze mala len raz v novembri podla lekarky musi prejsť a vydržať do 6r 7r
Skoro kazdy deuhy týždeň som tam...teraz v piatok som dala zobrať ai vyter kedze prvykrw mala.soplik akoby hnis jej tieklo a neg

diamond007
19. máj 2022

@mata391 to je výsledok častokrát škôlky... Rodičia nemajú čas, šupnu choré deti do škôlky a iné si to zlížu

katus226
19. máj 2022

My sme tak sli od septembra. Vkuse jeden, druhy, obaja... Dlhodobo imunoglukan bol nanic, zacala som mladsej davat narosan cucoriedkovy a pri chorobe som skusila koloidne striebro aj do nosika. Uz som bola zufala, teraz je uz teplejsie tak hadam bude chvilu dobre

zorkahorka
19. máj 2022

Po atb m9hla mat znizenu imunitu..stačí, ze v skolke je chore dieta, a je to. Alebo prechladlo vonku. Je len polka maja, este nie je tak teplo ako v lete.