Často choré bábätko

10. feb 2022

Moj syn bude mať pol roka a už tretíkrát je chorý. Neviem čím to je ale malo ho neobliekam, ani neprehrievam. Prvýkrát to boli sopliky ako cca 2 mesačný. Druhýkrát skoro zápal pľúc, bral aj antibiotiká. Teraz je zase zachripnuty a ma soplik, dnes ideme k lekárke. Neviem čo robím zle :( Vonku sme každý deň na niekoľko hodín. Máte nejaké rady ako posilniť bábätku imunitu?

aliaray1
10. feb 2022

Ahoj, kamoska si pochvaluje detske probioticke kvapky.

marzuz89
10. feb 2022

Nema skryty reflux? Z toho casto byva soplik - predrazdena sliznica, a tiez zapaly priedusiek, v krajnom pripade aj zapal pluc. Iba vdaka refluxu.

Byvaju tie zapaly virusove? Mava bakterie v nostrku ci hrdle? Ak nie, moze to sposobivat prave reflux

autor
10. feb 2022

@marzuz89 ma silný reflux na ktorý nám nič nepomáha zatiaľ

mamina1419
10. feb 2022

Tak pokial ma reflux tak to nie je tvoja chyba. Musíš to je vydržať. Držím palce. Skús sa poradiť s lekárkou prípadne imunologickou

kittykat22
10. feb 2022

neprefukuju ti doma okna? Nemas slabu ciapku na vonku? Ako ho obliekas ked idete vonku?

im709vf
10. feb 2022

Ja mam takisto polrocnu dcérku s brutal refluxom. Ako 1.5 mesacna bronchitida, a pomedzi to stále nejaky ten sopeľ. Mam aj staršieho syna kt. Chodí do škôlky, takže aj on kadečo domov donesie. Ja sopliky nejako extra neriesim, tým si prejde veľa bábätiek.

adriannasvk
10. feb 2022

To bude vsetko z refluxu....skus mu davat gastrotuss sirup ak nemate nic na vybiehanie potravy...podla kg sa dava. Ziadaj dr aby ta poslala s malym do Srobarovho ustavu,moji maju obaja reflux a az tam dostali spravne nastavenu liecbu.pridaj probiotika. Drzim palce

autor
10. feb 2022

@adriannasvk gastrotuss vyvracia tiež, skúsim ten ústav, ďakujem 🙂

adriannasvk
10. feb 2022

Och moje zlate...urcite odporucam,my tam chodime pravidelne a vedia naozaj pomoct