Často chorá 2-ročná dcérka

20. dec 2023

Ahojte. Idem si po radu. Čo dávate deťom na imunitu?...malá bola vo Februári chorá..potom dlho dlho nič...prišiel September/Október a už to ide...už je asi 4krát chorá ak aj nie 5. Nič vážne viac menej soplík raz mala dýchacie cesty ale pozbierala sa rýchlo. Ide o to že ju to chyti ale vie sa rýchlo vyliečiť..chodíme raz-dva krát do týždňa na tanečný krúžok teda ak zdravie pustí. Čiže zrejme tam asi bude tá kolektívna imunita ale nie som odborník. Chodíme veľa von..doplnky sme dlho nepotrebovali no teraz zvažujem už niečo nasadiť...

majlo1234
20. dec 2023

Mne doktorka poradila proste nechodit do kolektivu, ak sa tomu chcem vyhnut(nas este nechodi do jasli) tak sme prestali s kruzkami a vnutornymi jernickami a ako zazrakom je zdravy

13uzivatelka11
20. dec 2023

@majlo1234 ale zas na druhej strane keď začne chodiť do škôlky v 3. Rokoch, možno už nebude toľko vymeskavat a mamina si nebude musieť brat toľko ocr.. Ja zas ľutujem ze sme viac nechodili do kolektívu kým syn do školy nezačal chodiť. Prvý mesiac v škôlke skoro ani nebol.

13uzivatelka11
20. dec 2023

A k téme, veľa ľudí si chváli kolostrum, niekto zas napíše ze je to len marketingový ťah...doplnkov výživy je veľa, niekomu môže pomôcť prvý ktorý vyskúša, inému nepomôže nic. Ja dávam malému rinogerminu.

basulaak
20. dec 2023

Kolostrum delta, detsky rybi olej, vit d

katkaseiner
20. dec 2023

za mna praveze pomoze to ze si to dieťa pretrpi. Dcera isla do skolky ako 2rocna, viac bola doma ako v skolke, v jej 3 rokoch sa jej narodil brat a dalsie 2 roky sme si fakt of oktobra do aprila doslova odsrali doma...pomohlo to ale synovi, jeho nastup do skolky sa neda porovnat s dcerinym

roja01
20. dec 2023

Kup od Justu alebo od Weledy rakytnikovy sirup a davaj lyzicu denne od septembra do konca marca. Mamicky si to velmi pochvaluju.

majlo1234
20. dec 2023

@katkaseiner
@13uzivatelka11 jasne, tie decka si to odseru tak ci tak. Ale pre mna je to lepsie, ked to bude nevyhnutne. My sme sli z choroby do choroby, a zbytocne

damira90
20. dec 2023

Kolostrum vysypeme do čaju nema to chuť.. je to ako mlieko beba. Zázrakom nemá ani sopel a pocas chripkovych zavretych v skolke a my nič ako repa dovtedy boli horucky aj chrachle v hrdle kasle. Davam kazdy treti den vysyspam ....NECHAPEM to kolostrum je dar normálne...podľa toho asi aj odkiaľ je objednane ja skm zan dala 30 eur mozno su aj ine lacne varianty..

jazula
20. dec 2023

@damira90 Dobrý deň a ktorú značku používate?

katkaseiner
21. dec 2023

@majlo1234 a kedy si myslis ze je to uz nevyhnutné? Raz sa to rozbehne a ver mi, nikdy nebude casovanie vhodne

maryetta
21. dec 2023

Neboj. Pride do skolky-ak nechodi…. A az tam uvidis co vsetko deti nosia. Mam 3deti a kazde jedno si tym preslo. A “zazracne” to preslo az v skole.

arasidka123
21. dec 2023

Čauko cauko, mne sa osvedčilo kolostrum tabletkova forma a sirup vitaaktiv, kde máš 22 druhov ovocia a zeleniny..a k tomu akonahle začnú sopliky, tak kolostrum v tekutej forme ako kvapky. Ak by si chcela, kľudne napíš správu 🙂

nyphadora
21. dec 2023

Decko jej davaj a aj C a sirup na imunitu je ich viac na trhu. A odsavat sopel ked ma nadchu a samozrejme strava, čerstvy vzduch.

majlo1234
21. dec 2023

@katkaseiner no ked bude musiet ist do nejakeho zariadenia. Ale pokial nemusi, osobne nevidim dovod trepat ho medzi chore deti a byt furt chora s nim

kristina82
21. dec 2023

Aj moja pred rokom ako 1,5 rocna bola od decembra do marca chira v kazdom mesiaci.asi treba len vydrzat,stale len kasel a sople.