Časte močenie u 4 ročnej

lubka3171985
29. júl 2018

Dobry den.. Mam problem s dcerkou (4roky) neustale chodi cikat pritom vycika par kvapiek, moc po vysetreni je kompletne OK nic ju neboli nepali ide o to ze na den pojde aj 30x curat naw Dr sa vyjadril ze to iste robia parazity tak pila sirup na preliecenie ( je skolkarka, nema so skolkou nijake problemy nic s tym aby to bolo spojene) viete mi niekto poradit kde sa w tymto problemom obratit na ake vysetrenia ist... A v noci spi acely cas iba vtedy opakovane, as s

sense
29. júl 2018

@lubka3171985 ak ma moc komplet o.k , mozete skusit ti ze ak je na zachode tak bech tam istane 2-3minuty aby sa mechur uplne vyprazdnil...a tiez nepit vela vody narazovo ale pi troche

pribinak
29. júl 2018

Toto moze byt kludne aj zalezitost psychiky.

Urcite jej teraz cez leto neobmedzuj pitný rezim.
Nie je v jej zivote nejaka zmena? Neudialo sa nieco?

Nechaj ju tak, co sa bude diať, ked na jej cikanie nebudes reagovať

viktoria1425
29. júl 2018

@lubka3171985 tiez som to mala, ked som bola v puberte. Mala som vzdy pocit, ze mi treba na zachod ale pritom to tak nebolo. Vela robil aj stres v mojom prípade. Davala som si väčší pozor na krize, zvysila som odost vodu a zmizlo to. Držím Vám palce

nada847
29. júl 2018

stres moze spravit vela, to, ze nejaky stres preziva ty nemusis ani len vediet, mozno je to len v nej :/

lubka3171985
autor
29. júl 2018

@viktoria1425 Zdravim... Mozno aj to.. Dnes mi vsak uz ukazovala ze ju boli podbrusko :( skusim sa vypytat na urologiu uz som z tej situacie bezmocna

nejakemeno
30. júl 2018

@lubka3171985 ak to ma dlhodobo ci nema bakteriu v moc. mechure vacsinou to riesia atb ale ak by ste nasadili brusnice napr urinal dlhodobo chrani mocove cesty pred vznikom zapalov ci uz z bazena alebo zaparenia.

takaakoty
30. júl 2018

Ma to psychické, v prípade ze všetky fyziologicke príčiny boli vylúčené.