Časté krvácanie z nosa u 5-ročnej

katuch
25. sep 2022

Zdravim, mám 5 r. dcerku a máme problém s častým krvácaním z nosa. Boli sme na krcnom, tak nám dali rovno termín na výber mandlí. Čo sa týka nosa či jej to pomôže som nedostala odpoveď. Dali nám akurát kortikoidy. Samozrejme na chvíľku nám netieklo z nosa. Pediatricka mi odporučila dávať mastičky do nosa ako probiotikum. To na chvíľku pomáha.
Všimla som si že keď jej začne tiež z nosa krv, v noci potom začne škrípať ale strašne si zubami a začne kašľať. Do pár dní sa jej to zhorší a končíme na ATB. Jeden termín na výber mandlí sme presvihli nakoľko bola tesne pred tým pozit. Teraz máme termín na začiatok novembra. Nemal niekto takýto problém? Resp. tip na posilnenie imunity. Dávam jej C , D.

matullienka
25. sep 2022

@katuch a nenavrhli jej poleptanie cievok v nosteku3? Staršej sa tiež často púšťa a teda výber mandlí nám Dr ani nespomenul dal jej masticku a tá zabrala inak povedal, ze by sa poleptali tie cievky a prestalo by to. A dal jej ešte ascorutin užívať

katuch
autor
25. sep 2022

@matullienka ja som sa jej aj na to pýtala či jej poleptat netreba, povedala že nie. Dala kortikoidy

matullienka
25. sep 2022

@katuch a aké prosím ťa? Našej dal tú masticku a tá zaberá od vtedy sa jej pustila len 2x aj to vrey keď si ju dlho nedala. Nerozumiem co u vás s tým majú mandle keď jej ich chce vyberať

katuch
autor
25. sep 2022

@matullienka ja toto riesim už od mája.Nepamatam si ako sa ten sprej volal.v septembri sme mali ísť na zákrok ale bola pozit. Tak nás preobjednali až na november

matullienka
25. sep 2022

@katuch skús emofix masť jej kúpiť u nás fakt zabrala je trochu drahšia ale zase to je na veľmi dlho a dáva sa jej len máličko

katuch
autor
25. sep 2022
matullienka
25. sep 2022

@katuch za málo nech pomôže ako pomohla aj nám

syslik81
26. sep 2022

mne ako decku nonstop krvacal nos.. dali mi tabletky na spevnenie ziliek kt som brala cca tyzdena dva a odvtedy pokoj

veronika3110
26. sep 2022

@katuch u nás chlapček v škôlke mal to iste a keď to začalo, aj polhodiny z neho tieklo ako keby sa dorezal… nakoniec mu tie cievky zaleptali