Časté cikanie a moč negatívny

zvonkohra
12. feb 2016

Ahojte maminky,6r dcera chodi casto cikat aj 3x za hodinu uz to trva mesiac.Dnes sme boli dat zas moc na vysetrenie+nam vzala KO aj krv na glykemiu.Moc negativny,cisty.KO v poriadku,glykemia v norme.Nepali ju ked cura,nesvrbi priste nic len to caste cikanie :(

seahorse27
12. feb 2016

Nemoze to byt pschogenneho charakteru? Nechce sa tym vyhnut nejakym povinnostiam - ze casto od nich odbieha na WC (napr. uloham, ak uz chodi do skoly) a casom si na to zvykla....

bianca
12. feb 2016

mna napadol cukor ale pises ze je vsetko chvala Bohu ok.Mozno je to len take obdobie a strati sa ako prislo

zvonkohra
autor
12. feb 2016

@seahorse27 chodi do skolky,pytala som sa ci ju nieco netrapi
@bianca vcera vecer som aj ja dala do googlu a mi vyslo cukrovka zlakla som sa ale nastastie mala 4,1 dr vravela ze je to ok :( ja uz neviem kde ist alebo to nechat tak

slnieckolu
8. okt 2017

@zvonkohra mozem sa opytat, ako ste pochodili s tym castym mocenim min.rok? Preslo to alebo ? Moja dcerka 5,5r.to ma presne teraz takto....vdaka za odpoved

mianc
5. feb 2018

@slnieckolu ahoj, prešlo vám to alebo máte s tým ešte problém. My máme podobný problém a tiež neviem čo už skúsiť

slnieckolu
5. feb 2018

@mianc dala nám ešte vtedy dr. Biseptol,že keď tam je nejaký bacil,aby sa to preliecilo (keďže v moci nič nebolo), dobrali sme, ešte potom chodila na wc,ale už nie tak casto. Ale ja skôr si myslím,že to mala nejaký blok alebo čo,lebo v škôlke jej počas spánku nedovolíli chodiť cikať.. zdržiavala a potom sa bála aj pri najmenšom náznaku,že už jej treba..tak išla. V škôlke sme im povedali,aby ju púšťali,keď potrebuje... Už je ok teraz