Časté afty na jazyku 2-ročného syna

21. sep 2023

Ahojte prosím vás viete mi poradit moj syn má často afty . Davam mu B vitamín pravidelne . Neviete mi poradit nieco voľne predajne a účinne na tento problem . Alebo ako to riesit komplexne ? Kde je chyba ze sa mu to tak casto tvorí? Je pravda ze si ešte casto pcha palce do ust a dáva tam aj ine predmety ale tomu úplne zabrániť neviem 🥺

kacena4
21. sep 2023

moze to byt oslabenou imunitou, tu by som podporila + nedavala kysle a tusim mliecne tie to zhorsuju

romanka_369
21. sep 2023

Ahoj, mám dcérku 3,5 roka a s aftami bojujeme už asi rok. Naraz má aj 2-3 kusy veľké ako jednocentovka. Obvodná kázala dopĺňať vitamín B čo zmenu nevidím žiadnu. Imunologička sa vyjadrila že to môže byť imunitou poprípade malá je aj alergik tak z toho že má stále sopeľ a kašle. Jediné čo jej pomáha je striekať to tamtumverde sprejom stále dookola. Už som kúpila sirup imunoglukan tak po čase uvidím či jej to niečo spraví s imunitou.

merrymajer
21. sep 2023

Ahojte baby, môže to byť imunita ak by ste chceli pridám vás do skupiny na FB kde sa môžete veľa dozvedieť. Tekuté sirupy Harmonelo majú skvelé recenzie a pomáhajú pri rôznych zdravotných problémoch.

ciernysokol
21. sep 2023

Na afty je vraj velmi dobry lyzin.aminokyselina.ale neskusala som,treba pogooglit