Častá stolica u ročnej dcérky

12. dec 2021

Ahojte baby. Už týždeň má moja ročná princezná stolicu aj 4 krát denne. Nie je to hnačka, ale ani klasické pevné hovienko 🙈. Prdká teraz omnoho viac. Dávam jej častejšie mrkvu, banán aj čučoriedky.
Je takáto častá stolica ok? Čo mám vylúčiť zo stravy? Ďakujem za rady.

zuzkaa1991
12. dec 2021

Moja ma 3,5r a kaka casto mozno kazde druhé cikanie /hovorim nema cas sa poriadne vykakat kedze.kaka bobky ;)/ ak nie je hnacka voda neriesila by som

callisia
12. dec 2021

Môj 1,5 ročný bežne kadí aj 3x denne. Keď bola v lete sezóna čučoriedok čo sa ich nevedel dojesť, tak aj 6x denne 😁 Ale on je celkovo dobrý jedák tak má z čoho 😉

luci_ba
12. dec 2021

z čučoriedok podla mna je to normálne 😅 aj ja potom idem viacej

nevenka
12. dec 2021

Nas rocny to iste, aj 3-4x, a to je lepsie, ako ked sa puci a boli brusko a nejde to von. Ja kazde jeho hovienko oslavujem ako zazrak, lebo dcerka, aj tento najmladsi, mali take problemy s bruskom, ze des.
Podla mna si crievko zvyka na nove jedla, kombinacie. Tak aj stolica je podla toho...to sa upravi casom.

autor
13. dec 2021

@luci_ba práve naopak, čučoriedky zapekajú, preto jej ich dávam.

luci_ba
13. dec 2021

to faakt? Tak na mna to pôsobí asi naopak

danielahamar
17. dec 2021

Do 10m. mal ABKM, potom sme prešli na UM klasicke,testovali sme, môj mal stolicu 7x denne, prešla som na bezlaktozové mlieko a vylúčila mliečne výrobky. Stolica sa upravila na 2x , rok bude mat o tyzden