Candida u dieťaťa

candida
26. jan 2024

Ahojte. mam premnozenu candidu, jazyk biely, slinovy test vysiel ze ju mam, caste zapaly moč. ciest atd.. poradte ako dlho drzat dietu, co vsetko mozem jest a co zas vobec. ake doplnky stravy na jej potlacenie? napr. ryza natural, pohanka, qinoa sa pri diete moze jest?? , a co jablka?
dakujem za rady

tibor79
26. jan 2024

@candida ako dlho? Najlepšie už stále. Je to o imunite. Vynechať cukry, aj ovocné,múku, spracované potraviny. Veľa surovej stravy, zelenina, ovocie bobulovite (čučoriedky, citrusy, aronia, ribezle.....), acidko, kefir, žincica..... Mne robí dobre fermentovana zelenina. Probiotika, prebiotika. Bylinné čaje ako napr. Vilcacora
a iné. Vynechať chémiu napr.avivaž,parf.sprchové gely, použ. bavlnené spodné pradlo.

taktotedanie
26. jan 2024

No hlavne zavolaj dr preliec to a potom rob opatrenia aby sa to nevratilo

candida
autor
26. jan 2024

@tibor79 dakujem. ako v skratke fermentujes zeleninu?

tibor79
26. jan 2024

@candida nájdeš v Google. Na liter prevarenej vychladnutej vody cca 22 g soli. Rôzna zelenina... Alebo vo vlastnej šťave( karfiol, brokolica, repa, mrkva, cesnak kapusta - kimči..., chren...

lailaveve
26. jan 2024

Odporucam vyskusat pripravok Candivac👍...a podotykam ze to nie je reklama ale moja dlhorocna skusenost na sebe i mijich detoch...dokonca aj gastro lekarka bola prekvapena a nszov si hned zapisala lebo to nepoznala a hned mi natlacila chemicke sajrajty...ked videla ucinok tohto prirodneho lieku sama bola milo prekvapena(je to lyzat kmenov candidy,neuskodi ale pomoze)...za mna a moju rodinu fakt odporucam👍..prajem skore uzdravenie

candida
autor
26. jan 2024

@tibor79 super, dakujem

candida
autor
26. jan 2024

@lailaveve dakujem . ako sa Candivac uziva a ako dlho? mala si aj zmenu stravy, dietu?

martina8995
28. feb 2024

@lailaveve pekny vecer a od akwho veku detom ked spominate aj deti? Ze uzivali? Vdaka

lailaveve
1. mar 2024

@martina8995 pisu ze pre deti od 7.rokov,ale kedze je to prirodne, je to lyzat,tak ja osobne sj skor...pri candide by sa nemalo sladke a teda obmedzit cukor ako najviac to ide..moj syn bol uz ako velmi maly v tomto rozumny a sladkostiam sa vyhybal,takze to bola vyhoda(vyxvetlila som mu,ze mu to na crievko a ritku robi zle,a nastastie pochopil a velmi to dodrziaval,dokonca ked mu niekto davalsladkosti tak povedal ze dakuje ze on take nemoze ze si moze sat ked tak len trochu suseneho ovocia....a to mal tak 3-4roky...😊)...aj sam videl,ake ma potom problemy cize aj to mu dopomohlo k tomu aby take veci nejedol

lailaveve
1. mar 2024

@candida uziva sa to 10dni rano nalacno,potom 20dni pauza,zasa 10dni a 20dni pauza a 10dni......ak by bolo treba dalsie balenie(ale nam pomohlo 1balrnie)..ta za 20dni sa moze dat dalsie s tovnakym postupom....drzim palce nech vam to pomoze🤞🍀🥰

lailaveve
1. mar 2024

@martina8995 ..a drzim palce,nech vam to zaberie a mate pokoj🤞🍀🥰