Bude mať mladší syn lepšiu imunitu?

3. jan 2022

Aké máte s týmito skúsenosti? Straší syn nebýval chorý kým nenastúpil do škôlky a potom to prišlo, klasika... 4 dni v škôlke, 2-3 týždne doma sopel, kašeľ, teplota a podobne. Mladší, ročný syn to všetko vždy od neho chytí. Už teraz rozmýšľam, že keď pôjde aj on za 2 roky do škôlky a ja do práce a bude takto často chorý, neviem kde mi to budú tolerovať 😏

ukulela
3. jan 2022

Nie. Nove deti,iny kolektiv, ine bacily.... moja skusenost. Starsiemu sme po pol roku v skolje vyberali nosnu mandlu, pri mladsom to riesime aktualne zase....

licona
3. jan 2022

U nás bohužiaľ nepomohlo. Mám medzi deťmi 2 roky rozdiel a tiež syn všetko pochytal ako bábo od sestry. Teraz chodia do škôlky obaja a nosia choroby nastriedačku, raz staršia, raz mladší. Skôr tá staršia menej často a rýchlejšie vyzdravie...

kubobubo
3. jan 2022

u nás to platilo, ale obaja chodili do rovnakého zariadenia.

elizabet173
3. jan 2022

to nikdy nevieš popredu, môže byť chorľavý a nemusí, niekedy aj z dvojčiat jedno je častejšie choré ako druhé. Snaž sa podporiť všemožne imunitu, otužuj deti.

marryen
3. jan 2022

U nás sa to vôbec nepotvrdilo. Dokonca by som povedala, že mladšia je chorá častejšie ako bola staršia. Tiež som čakala, že to bude lepšie a nič.

martinka13
3. jan 2022

U nás bola mladšia oveľa menej často chorá, ako starší syn.