Buchnutie hlavy 3-mesačného bábätka

30. okt 2022

Šla som posunúť kresielko a omylom som stlačila gombík na poskladanie kresielka a s malým sa sklopilo kresielko , na taky plast .
Buchol si hlavu , mam s ním ísť na pohotovosť?
Alebo počkať?

pribinak
30. okt 2022

Nie. Zas netreba robiť zbytočne paniku

petamich
30. okt 2022

nie urcite netreba ist na pohotovost 🙂

kacena4
30. okt 2022

co je to buchol si - ma tam hrcu, podliatinu... babatka maju makku hlavicku takze im tak nieco neublizi

nikpa
30. okt 2022

Vygoogli si čo treba sledovať pri deťoch, po údere do hlavy, aké správanie a zmeny. Ak sa ti bude zdať normálny ako obvykle tak netreba stresovať. Mne sa tak malý v 2 mesiacoch prevrátil zapasany aj s celým kreslom na dlazbu a okrem modriny na čele mu nič nebolo. Ale tak nikdy nevieš, sleduj ho.

lulaby1982
31. okt 2022

Vyzerá to na otras mozgu ? vracal,alebo veľmi plakal ,to viete rozoznať čo je bolestivý plač a čo normálny,že by mohlo niečo byť?.Vtedy by som išla k pediatrovi. Malý si udrel hlavicku ,je ešte mäkkučka kým sa zrastu svi a bude tvrdá, pokiaľ tam nemá nejaké viditeľné preliaciny , alebo nejaké modriny veľké tak netreba to nejako riešiť .

autor
31. okt 2022

@lulaby1982 práveže on ani neplakal len sa akokeby len zľakol
Zvracal,( neslo to prúdom , ale vyšlo z neho) ale to on posledný týždeň vždy lebo mu idú zuby a má hlieny - lebo vo zvratkach boli hlieny tak to pripisujem tomu.

Tak som vystresovaná,