Bronchovaxom - skúsenosti

kejty13
14. nov 2022

Syn 3 r začal užívať bronchovaxom na imunitu, nastúpil do škôlky tak aby sa na neho všetko nelepilo. Aké máte s užívaním skúsenosti?

pribinak
14. nov 2022

@kejty13 brali sme, nepomohlo vobec. Nam zabral immunor

kejty13
autor
14. nov 2022

@pribinak je to voľno predajne?

ema22270
14. nov 2022

My sme to dostali od alergologicky, ake ked som si precitala zlozenie a recenzie odradilo ma to a malemu 5 rocnemu synovi som to ani nedala. Byva chory, ale nie zas tak, resp ja som nic na imunitu neziadala, len som spomenula ze bol 2x chory od septembra. Tak tiez si rada precitam nazory a skusenosti inych mamiciek.

pribinak
14. nov 2022

@kejty13 nie, na predpis

ecko80
14. nov 2022

@kejty13 Syn vybral dve balenia, nepomohol.

januska20
14. nov 2022

@kejty13 📌

patka06
14. nov 2022

vôbec nepomohol

jesenzima
14. nov 2022

@kejty13 u nás zabralo ...

ajko2011
14. nov 2022

@kejty13 synovi zabral. Teraz berie znovu, tak verím, že znovu zaberie. 🙂

lilinka88
14. nov 2022

@ajko2011
@jesenzima kedy ste spozorovali,že zabral? Aj mali deti reakciu? Môj bral v septembri celý mesiac, potom mesiac pauza,teraz má brať 10 dní. Aj teraz,aj v septembri mal po pár dňoch kašeľ, teplotu. Ešte má brať dva cykly po 10 dní, tak rozmyslam či vôbec dávať,lebo chorý je aj tak stále, resp nonstop má dusivy kašeľ

jesenzima
14. nov 2022

@lilinka88 jedno dieťa po ňom trochu soplilo, druhé dieťa bez reakcie, užívali už 2x3 mesiace, teraz brali od konca leta a chorí boli len nedávno prvýkrát a priebeh mali rýchlejší, miernejší... Teraz majú prestávku do nového roka..

ajko2011
14. nov 2022

@lilinka88 joj, to je veľmi málo aby bolo vidno, že zabral. Môj to bral dlhodobo 3 mesiace (10 dní berie, 20 pauza), potom je 3 mesiace pauza a zase bral....možno až potom bolo vidno, že nebol naozaj chorý. Môj teraz berie druhý cyklus.

lilinka88
14. nov 2022

@ajko2011 super, tak dúfam,že potom bude nejaky ucinok. Lebo reakciu na ten liek má horšiu ako priebeh choroby bežne.

ajko2011
14. nov 2022

@lilinka88 môj nemal žiadnu reakciu

petronelys
26. feb 2024

@lilinka88 aj u nás tak už 3 týždeň hrozný kašeľ a sople nič nepomáha

karmen118
26. feb 2024

@kejty13 Dcére nepomohol vôbec, ešte jej aj spustil dusivý kašeľ, neustále pokašliava a posmrkáva, a mám pocit že je viac chorá ako predtým, a má dlhší priebeh choroby, ako keď ho nebrala, doslova chytí každú chorobu, čo sa okolo nej mihne. Keď som povedala pediatričke, že ako ho začala brať neustále kašle a soplí, aj sama videla, že je častejšie chorá, a chodíme k nej s deťmi ako na klavír, skonštatovala, že to nie je pre ňu vhodné a mám povedať na kontrole u alergo-imunologičky, nech jej to už nepredpisuje a skúsi zas imunor alebo isoprinosin, príp. niečo iné...Ako je chorá aj syna vkuse nakazila, a potom som to od nich chytala ja s mužom od polky novembra sme stále na striedačku chorí. Predtým raz brala imunor a ten jej pomohol, bola oveľa menej chorá a žiadne vedľajšie účinky nemala.
A ešte ma pediatrička upozornila, že pri chorobe s horúčkami sa nesmie broncho-vaxom brať, že sa vtedy má podávanie prerušiť, ak to vyjde na dni, kedy sa má brať.

maria757
26. feb 2024

Neznášam ten liek, dcére vždy spustí hrozne choroby dlhodobo antibiotiká potom berie.... skúšali sme viackrát naposledy mala zápal pľúc a výhovorka doktorov že to niekomu tak účinkuje ze stimuluje imunitu a prejavuje sa chorobou... ale mala brat od januára zas a nedala som jej to.