Broncho-Vaxom

zuzanka77723
26. feb 2023

Dobrý večer Pani Doktorka nám predpísala na posilnenie imunity Broncho Vaxom mám 3,5 ročnú dcérku a 2,5 ročného synčeka.Ma niekto s tým skúsenosti?Mali ste dáke nežiaduce účinky?Teda vaše deti.Dakujem

nitka1157
26. feb 2023

@zuzanka77723 syn uzival.neni som si ista ci z toho prave ale nikdy nemal taky suchy kasel drazdivy ze mu musel dr predpisat cipky.potom mal nezrazitrlne teploty na ktore nereagovali lieky.na alergo povedala ze z toho to asi nebolo 🤷‍♀️

luccija
26. feb 2023

@zuzanka77723 je to dobry liek nerozmyslaj hned nad nez.ucinkami

luccija
26. feb 2023
jesenzima
26. feb 2023

Moje dve deti to užívajú a pomohlo im to..

pininka1
26. feb 2023

Starsi bez problemov ked ho bral. Mladsi vsak mal opacnu reakciu, hrozny kasel este 6 tyzdnov od vysadenia, potvrdili mi to aj lekarky ze sa to moze stat.

nitka1157
26. feb 2023

@pininka1 presne to aj moj syn.najskor ten dusivy kasel.neskor asi o dva tyzdne teploty a nakoniec 4-6 tyzdnov neviem presne kasel.v kuse v kuse chory ako zacal uzivat.
Imuno mu dala radsej uz spreje lebo mal nabeh na astmu z toho kaslu dlhotrvajucemu..predtym nebyval skoro vobec chory.len maval suchy pripchaty nos a prskal.. klop klop odvtedy zatial nebol chory.
Ja si myslim ze to mal z toho broncho ale ked povedala ze ona si to nemysli tak kto vie

marlent
26. feb 2023

Koh syn dostal laryngitidu prvý x po tomto prášku ako 3.5 ročný...už by som ho nedala

pininka1
27. feb 2023

@nitka1157 to ste mali stastie, lebo nasa alergo tvrdila ze to ma brat dalej a ze nech ideme na orl,.ze je chory. Isli sme, nic, vsetko ciste, tam mi povedali prvi ze moze mat opacnu reakciu, nasa detska mi to potvrdila a na gastro kde sme chodili my to tiez povedala. Nastastie aj bez toho bol zdravy.

nitka1157
27. feb 2023

@pininka1 ved prave nikdy nemal taketo choroby vyhrotene.tiez dostal zapal stredneho ucha co tiez nikdy nemal a to vsetko za 3 mesiace co uzival..

fiafia
27. feb 2023

@zuzanka77723 moja dcéra ho užívala, nežiaduce účinky nemala žiadne a chorobnosť sa na čas výrazne zlepšila

petronelys
3. apr 2024

Prosím vás nemám sa koho opýtať, maly bral broncho vax 30 dni odkedy ho začal brat na druhý deň hneď laryngitida, ale takú ešte nemal nikdy ptm 4 týždne kašeľ a opäť laryngitida, ale už pískali priedušky dostal kortikoidy ventolin pomohlo, kašeľ ustupoval a keď sme si mysleli, že dobre opäť laryngitida a dnes mu mám zasa nasadiť broncho vax, ale ja si myslím ze to je z toho, nikdy taký chorý nebol a nemal takú laryngitidu