Bronchitída u 5 mesačného bábätka

2812ivana
16. jan 2019

Mile maminky,
Moj 5 mesacny syncek ma uz 5 tyzdnov bronchitidu. Teda to tvrdia lekari. Kasle ale neskutocne ako stary traktor, vidim na nom ze ho to az boli hlavne v noci. Chrci nemoze dychat v noci. Boli sme aj pred 2tyzdnami v nemocnici 4dni na kysliku a infuzii lebo zle pil. Od detskeho lekara dostal solbutamol na inhalovanie a v pondelok aj kortizon. Do izby kde spi davame kamilkove a solne inhalacie, zabaly s maste na hrud. Ale ziadne zlepsenie. Doktor tvrdi ze virusove ochorenia trvaju dlho. Ale 5 tyzdnov uz? NNezda sa nam to s manzelom mozne.
Co si myslite vy? Mate niekto podobnu skusenost?
Za vsetky rady vopred dakujem.....🙂

kravarohata
21. jan 2019

Moja mala :( bola dva tyzdne v nemocnici s bronchy, ma 4mesiace, uz bola dobra ale znova sa jej to vratilo a teraz he stale v nemocnici 4dni na are v umelom spanku :( tak radsej chodte k lekarovi a otravujte, aby sa mu to nevratilo :(

2812ivana
autor
24. jan 2019

na are v umelom spanku? ach moj boze a to preco...to sa tak zhorsilo? moj maly ma stale bronchi uz 6 tyzdnov aj ked nema horucku uz ale kasle neskutocne a chrci...to sa moze az tak zhorsit? Normalne ssom sa vylakala...chuda tvoja malinka..zelam skore uzdravenie...