Bradavica na chodidle u 10-ročného

31. mar 2023

Co vam pomohlo zbavit sa tej pliagy...smer pediater,predpise nieco ,alebo rovno kozne? Vypalovanie dusikom je posledna vec..skor preferujem nieco na prirodnej baze...zevraj cesnak namoceny v octe a prikladat na noc cca 4dni...mate niekto neake rady ???

marca12
31. mar 2023

Nepomaha nic iba vypalenie dusikom. Ja som skusala vsetky mozne babske rady a pripravky z lekarne. Raz za par rokov sa mi objavi bradavica a musim ist na vypalovanie. Nie je to nic strasne. Ku koncu,ked ti vypaluje ten "korienok" je to uz trosku bolestive,ale da sa vydrzat.

kvietok2012
31. mar 2023

Syn 12r -ich mal niekolko na chodidle, nič nepomohlo, pred mesiacom bol na dusiku, teraz v ut.ide na kontrolu.bolelo ho to ale statočne vydrzal.

kristiii
31. mar 2023

Môjmu (v tej dobe menšiemu), pomohla hliva

janka_266
1. apr 2023

Pár rokov dozadu mi pomohol Remasan, neviem či to ešte predávajú, aké idem skúsiť inú hlivu 😃

simca06022011
1. apr 2023

Normálne som mala také pero na bradavice z lekárne (dcéra mala na palci) a lastovicnik, ten asi spravil najviac spolubs tým oskrabavanom, nakoniec to cele nejak odpalo, odsupalo sa... Denno denne sa zabávať s tým. Pozor na hygienu pri tom. Cca 3tyzdne (neviem presne) to mohlo trvat kým sme sa jej zbavili.
No ale teraz zvonku lastovicnik nenájdete, tak keď tak.lekaren a poradiť sa alebo smer kožná

sense
1. apr 2023

Endwarts

rakywanda
1. apr 2023

Vnútorne hliva ustricová 2x denne, a potierať z lekárne tyčinkou čertov kamienok.

marcellka32
1. apr 2023

Syn mal asi 6 ks na nohe, mali sme dusík na doma, wartner, vypálila som, 2 týždne sa nesmie nič robiť s tým potom, ak nezmizne tak znova ...ale nebolo treba všetko zmizlo

autor
1. apr 2023

@marcellka32 prosim ta ,ktore pero si pouzila??Lebo na trhu je ich viac....

shogun
1. apr 2023

Nam pomohla zdravotna pedikura, naterali sme to doma niecim a chodii na osetrenie, obrusenie potom

autor
1. apr 2023

@sense zabralo na 1x??

uglybetty1234
1. apr 2023

Mojmu synovi zabralo to kolodium forte na brdavice na ruke. Trvalo to dlhsie , vecer sme natreli, chvilu pockali a prelepili leukoplastom. Toto sme praktizovali asi mesiac. Bradavica potom odpadla. Myslim ze niektore dni sme vynechali aj

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanapb
1. apr 2023

Ja nedám na cesnak dopustiť, potierali sme, ale len na bradavicu, nie na kožu okolo. Malá mala viac koreňov pri sebe a zmizli cca do týždňa. Ale natierala som poctivo, každý deň, kedy ma napadlo. Mne zmizla taktiež v tehotenstve bradavica na nohe, prikladala som cesnak namočený v octe. Na noc. Bradavice vždy zmizli a mame pokoj

sense
2. apr 2023

Nie ani som to. Nečakala, pri menších po dvoch použitia h pri veľkej asi dva týždne potierali sme každé dva dni. Ono zázrak na počkanie jedine dusík

emma022
Autor odpoveď zmazal
Zobraz