Bolo vaše dieťa hospitalizované s hnačkou a vracaním?

nikusssik
15. jan 2014

Ahojte,moja dcerka vracala,neskor zacala hnackovat a pridruzila sa aj teplota...samozrejme utekali sme do nemocnice,24 hodin len pila,to sa v nej udrzalo,vecer udrzala aj bananik a kukuricne chrumky.dnes rano mi rozok vyvrackala...este nevieme presne co jej je,dnes jej uz dali infuzku,lebo je cela vysilena..zazili ste nieco podobne?strasne sa o nu bojim,ked ju vidim aka je slabucka...crp mala nizke...mate niekto skusenost?

anickad77
15. jan 2014

@nikusssik ahoj, my sme toto prezili v lete - tie iste priznaky, hnacky, vracanie, teploty 40, - vysledok po troch dnoch bol salmoneloza - nic prijemne, dufam, ze mate iba nejaku crevnu virozu a skoro sa uzdravite 🙂

ishkaa
15. jan 2014

@nikusssik aj my sme to mali 2 roky dozadu, tiez vracanie, hnacky, zobrali nas na infekcne. po 3 dnoch infuzii uz pekne spapal piskotky, sam si pytal a bol hladny...my sme mali len velmi zlu crevnu virozu nastastie, neviem aku diagnozu mate vy. ale infuzky to ustalia neboj nic 🙂 o chvilku ste doma 🙂

darina1952
15. jan 2014

Ahoj bola som s deťmi na infekčnom s rotavírusom - malý ho doniesol z jasličiek. Deti mali teploty zvracali a trošku hnačkovali - dostávali infúzie, jeden Hylak a druhý Smecku a diétu....-bola som s nimi na oddelení lebo malý mal len 2roky...vo štvrtok nás prijali a v sobotu pustili domov mladšieho a v nedeľu staršieho syna....mala som so sebou notebook na rozprávky, aby nám čas skôr ubehol, lebo inak veľkááá nuda a deti sa pre možnú infekčnosť nesmú medzi izbami hrávať.. 😉

cerez
15. jan 2014

Kamarátka bola s malou dcérkou v takomto období pred rokom a mali rotavírus.

mirreckall
15. jan 2014

my tiež a to mala malá 6 mesiacov, skončili sme v nemocnici týždeň na infúzkach s potvrdeným rotavírusom...

mirrinka
15. jan 2014

ahoj.my sme sa v pondelok vrátili z nemocnice....poležali sme si obe s dcérou... hnačky, zvracanie,teplota (ale len zvýšená 37,6)... bol to nejaký črevný vírus...ale ako tak počúvam,tak to teraz "letí" ....niekto to zvláda lepšie,niekto horšie - my sme skončili až v nemocke teda ...držte sa 🙂

beata116
16. jan 2014

maminky moja dcerka 2 roky, dnes vracala a to vo velkom mnozstve.. teplotu nema a nic take zvlastne nejedla co by jej uskodilo... dala som jej trosku cajiku a vyvratila mi ho... teraz zaspala... viete mi poradit prosim? dcerka mi este nikdy nevracala

gubcikova
16. jan 2014

zažívame to každé 3-4mes. ani raz sme neskončili v nemocnici,ale iba raz na infúzkach ked už to trvalo 5 dní

kiki68
16. jan 2014

kamoska zazila s maly, lapol rotavirus a tiez nemocka, potom uz infuzky,lebo maly omdlel od vysilenia. Jasne,ze potom uz bol ok a dal sa v pohode dokopy 😉 V nemocke boli tyzden vtedy.

nikoleta15
16. jan 2014

Aj my sme mali pri malej rotavírus, doniesli sme zo škôlky, tie isté príznaky. Za 3 dni schudla 2 kg, príšerné. Takže keď som toto zažila, radšej som malému zaplatila extra očkovanie proti rotavírusom 😒

denisenko
16. jan 2014

my sme boli hospitalizovaný z úplne iného dôvou...ale za 12 dní strávených v nemocnici, sa tam vystriedalo kopa detí s hnačkami, povracali celé povlečenie a kedže im nič iné nebolo, celé dni behali po chodbách...takže...jasné, hospitalizujú, strata tekutín, treba infúziu.....ale ...to, že behaním po chodbách, ked infuzia netečie ohrozujú ostatné deti....no comment

noccikalili
16. jan 2014

Ahojte mamicky aj my sme tak boli ked mala mala dva roky, hnackovala vracala aj tekutuny , nic v nej nezostslo, hosputalizovali nas a zistili ze ma rotavirus... bolo to hrozne aj pre malu...trvalo nam aj mesiac kym sme sa dali do priatku s jedenim aj psychicky...

majka99999
16. jan 2014

@nikusssik ak ma len crevnu virozu, tak to chce cas, tekutiny a skusat, ci uz nieco udrzi. My sme boli v nemocnici 2 dni na infuzkach, maly vracal aj lyzicku vody v prvy den, bolo podozrenie na otras mozgu (udrel si hlavicku den predtym), ale tak nakoniec sa nepotvrdilo. V prvy den vracal asi 20x, potom uz len na druhy den poobede, na treti vecer a na piaty rano. Cize sa intervaly predlzovali, to sme uz boli doma, postupne sme davali suche pecivo, polievku, banan. Po tyzdni uz bol akotak ok, ale uplne fit bol az po mesiaci. Vonku nevladal chodit, tak sme zase chodili s kocikom.

ircik55
Autor odpoveď zmazal
Zobraz