Bolestivé močenie u 2,5 ročného chlapca s teplotami

moonlightka
4. jan 2012

Ahojte uz tri dni ma maly bolestive mocenie a citlivy pipik na dotyk. Ma teploty do 39. Boli sme aj u lekara. V moci mu nenasli nic, len ketony...vraj je dehydratovany a treba viac pit. Dali nam urologicky caj a na teplotu sirup. Nemate podobnu skusenost? Takuto vysoku teplotu mame uz 3 den, najma od vecera...cez den sa drzi okolo 37. Neviem ci je to normalne s tou teplotou takto dlho. Dakujem za reakcie.

zexi
4. jan 2012

Nemám skúsenosť s chalanom, ale so sebou - nemôže to byť zápal močových ciest? Viem, že mne vtedy pomohli len atb, držím veľmi palce, nech to prejde 😒

p.j.jacky
4. jan 2012

ahoj ,ak ho boli cikanie,ma problem bud s ladvinami,alebo mocove cesty.Na to len atb zaberu.Urcite by som to tak nenechala.Ked je teplota ,nieco sa v tele deje a treba to riesit.

moonlightka
autor
4. jan 2012

Neviem,,,nemam s nim ist predsalen na priamo do detskej nefrologickej ambulancie?

katren
4. jan 2012

@moonlightka ja by som isla este raz k dr. a vyziadala si komplet vysetrenie....

katren
4. jan 2012

@moonlightka a na nefrologiu treba odporucaci listok, nie???

moonlightka
autor
4. jan 2012

@katren hmmm...asi ano

moonlightka
autor
4. jan 2012

mna len strasne znepokojuje to ze napriek tomu ze v tom moci nic okrem ketonov nenasli ma stale vysoke teploty...ved keby tam bol zapal tak z toho mocu to vidia ...no ale teploty mame stale...som z toho zmatena ☹

znamia
4. jan 2012

@moonlightka testovali aj bakterie? moze to byt e-coli

zvonkohra
5. jan 2012

@moonlightka skus k urologovi alebo nefrologovi moja dcerka ma s moc.cestamy problemy vyse roka cize viem co prezivate moze byt ze bol zle odobraty moc cize este jeden moc naj priamo do skumavky a znova dat na kultivaciu...

jaaty
5. jan 2012

@moonlightka- vráť sa k lekárke, žiadaj vyšetrenia ešte raz, moč, CRP ak nič nezistí, pýtať sa k urológovi.