Bolesti bruška, hlavy, hrdla a teplota

katarina51941
5. sep 2024

Žienky potrebujem poradiť. Mala mi nastúpila normálne do škôlky. Vydržala v nej až 4 dni. Dnes ráno išla v pohode do škôlky. Nič jej nebolo. Keď som prišla pre ňu poobede bola celá bledá a plakala. Učiteľka povedala že sa jej zacnelo po mame. No ona mi hneď keď sme sa prezuvali povedala že ju boli bruško. Tak sme prišli domov a už sa mi zdala nejaká tepla. Tak som jej zmerala teplotu a bum 38. Sklenené očká. Bolesť bruška, hrdla a hlavy. Dala som ju na wc čo sa jej nechce kakať no nič. Ževraj už v škole kakala. Aspoň tak mi povedala. Ževraj ani nič v škole celý deň nejedla lebo ju bolelo bruško. Na zvracanie jej nieje a ani nezvracala a ani ju nepreháňa. Takže nasadila som hneď probiotiká hylák a od teploty Paralen. Doma zjedla presnidavku a pije mätový čajík. Naša obvodná robí až jeden deň v týždni. Tak teraz neviem či ísť na pohotovosť alebo počkať do zajtra. Nechcem aby niečo ešte chytila na pohotovosti. Niečo vyše týždňa sme doma prešli črevnou virózou. No našťastie iba ja a staršia dcéra. Mladšia a muž to nedostali. Čo myslíte že to môže byť? Chrípka? Viróza? Prechladnutie?.🤷🤷🤷