Bolesti bruška 10 mesačného chlapca počas mojej menštruácie

dzupinova
11. jan 2022

Dobrý deň.
Chcem sa opýtať či máte skúsenosti s bolesťami bruška u 10 mesačného dojčeného chlapca počas menštruacie. Pred pár dňami som ju dostala druhý krát po porode a mam pocit že vždy po dojčení po pár hodinách ma neskutočné bolesti..a najmä v noci..vyzerá to ako pri kolikách(kto..pozná..vie) . Doteraz také nemal aj napriek tomu že mu idú zuby. Príkrmy má stále rovnaké..nič som nemenila takže z jedla to nie je...no a zubly mu idú..je nesppkojný ..ale tie bolesti prišli tesne pred začatim menštruácie. Neviem čo robiť. Cez deň aj v noci sa trápi a neviem mu pomócť..ani utíšit sa nedá. Máte niektorá s tým skusenost? Je to moje druhé dieťa a pri prvom som mala menzes zz po 7 mesiacoch kedy som aj hned otehotnela a dieta malo skoro do roka koliky takze to s tymto neviem porovnať. Ďakujem za akúkoľvek reakciu

whatever1
11. jan 2022

@dzupinova Ja som mavala ms pravidelne hned po 6stonedeli. A naozaj, vzdy ked som to dostala tak dcerka revala a strajkovala na prsniku, bola podrazdena a nekludna. O den, dva uz bola ok. Vzdy sa to opakovalo. Niekde som citala, ze mlieko pocas ms moze zmenit chut, moze byt horkejsie a dietatu nemusi chutit. Zeby mohlo z toho boliet brusko to som sa nikde nedocitala, preto som zvedava na dalsie odpovede...