Bolesti bruška

78marketa123
5. júl 2023

Ahojte prosím vás poraďte mi. Mám dvojročné dievčatko od nedele má teploty kolísavé do 38,5. v poslednom obdobi mala zapchu , no k teplote sa pripojila aj hnačka riedka stolica dvakrát cez deň. Dala som jej roztok na hnačku a hnačka ustúpila k tomu sa pridruzili vetry ale take smradľavé neviem ako to opísať . Nás obvod má dovolenku tak som snou zašla na pohotovosť na pohotovosti mi nedali nič že mám zrážať len teplotu klasicky paracetamol , ibuprofén . V utorok som snou zašla k zastupujúcemu lekárovi pretože mala celu noc teploty a prestala jesť a piť. Necikala asi 13 hod tak nás poslali na infuzku. Doktor ktorý tam slúžil vravel že je dobre zavodnena že ju nebude trápiť že jej mám stále núkať vodu dal nám metamizol stada kvôli brusku. Brali jej krv z prsta crp mala 24. Vravel že jej nedá atb. poslal nás domov s tým že ak fo večera nebude piť a bude mat teplotu tak nás hospitalizuju. Našťastie mala začala trocha piť dokonca sa najedla . Tak som snou ostala doma dnes som jej nedala nič proti hnačke a mala takú čudnú stolicu akoby zle natravenu. Mýslim si že je tam krv .. či ju vidím len ja ? Takýto problém ešte nemala pripájam fotku ospravedlňujem sa za ňu . ale fakt neviem ako jej pomôcť ináč sa hra len nepapa a malo pije sem tam má stav že ju niečo boli

macekovam
5. júl 2023

@78marketa123 ako sa ma teraz? Už pije? Zje nieco? Cika? Môžeš kúpiť napríklad biogaia probiotika....

domininini
6. júl 2023

@78marketa123 tak asi dostala crevnu, teraz je toho vela .. my sme si nou presli takisto .. teploty, vracanie, hnacky nechutenstvo .. potok to preslo 🙂 a nie, nieje to krv, ta by bola cervena nie oranzova .. skor to vidim na nejake kusky potravy

78marketa123
autor
6. júl 2023

@macekovam pije sem tam niečo zje .. je to lepšie aspoň sa aj zahra.. biogaju jej dávam skôr chcem skúsiť enterol to sa dáva pri hnačke

78marketa123
autor
6. júl 2023

@domininini asi áno .. teda dufam že jej to prejde čím skôr