Bolesť pinďúra po stiahnutí predkožky na urológii

lucia006
26. sep 2015

Ahojte vcera mojmu deobcovi spuchol pipik cely scervenal zlakla som a behala na pohoto.lebo ho mal bolestivy aj na dotyk.stamat nas poslali na urologiu kde mu tobili preplach stiahli mu nasilu predkozku a tlacili kopu bieleho sekretu .booo to strasne pre maleho aj premna.a teraz bojujeme doma neviem mu pomoct place nevie chodit cikat nespali sme celu noc.davam ho sediem do lavora s repikovou a harmencekovou vodou a snazim sa mu aspon na spicku pipika dat framykoin mast .kedy to vsetko zaberie ideme sa zblaznit ☹ dakujem za kazdu radu pomoc

andy2908
26. sep 2015

ahoj...toto sme mali 2 tyz .dozadu, az nato ,ze nam nestiahli kozku...len vycistili a dali antib.mast . ale to nam nezabralo...davala som mu repikovu mast a framykoin a hlavne nurofen kazde 4 h..viem co to je..plakali sme obaja..boli sme odplenkovaný a teraz nocnik ani vidiet..aj po týzdni sa boji pišať...je to des...ale neboj repik zabral na druhy den... drzim palce....

andy2908
26. sep 2015

@andy2908 zabudla som povedat ,ze kým mal nurofen bolo lepsie...davaj masticku repikovu tu vies dat pri kazdom prebalovani...teda ak plenkujete....pa

lucia006
autor
26. sep 2015

@andy2908 dakujem pekne za podporu mast si aj tak neda poriadne dat len mu trosku pretriem svat.tycinkou na spicku pipika a uz rev kopanie takze neviem ci to vobec zabera ale aspon sedave lupele chce takze snadnodpuchne zatial sa mi nezda zeby odpuchalo ale asi to chce cas.no uz sa na obed aj posalil a pisal bez plakania.ale ten des vcera vecer tam a vnoci nechcem zazit.no asi zakratko zazijeme znilova kedze pojde na operaciu

lucia006
autor
26. sep 2015

@andy2908 plienku uz nema a asi by ani nechcel kedze ma pipik bolestivy na dotyk a plienka by mu prelahla nan.chodime na wc v noci sa vobec nevedel vypisat vrieskal dnes uz lepsie bol aj bez revu.

andy2908
26. sep 2015

mne nechcel sediet vo vani...mast som mu natierala na celého pipika..nielen na spicku...pre nas to bolo jednoduchsie...ak uz v pohode pisa..uz ho to asi neboli...to len psychika robí, boji sa....drzime vam palce...bude dobre... tak sa drzte....

lucia006
autor
26. sep 2015

@andy2908 no pripiskani uz neplace ale pri dotyku hned krici.au bibiiii.a ma ho stale este vacsi ako obvikle a zacervenany stale mam strach ze sa tam budeme musiet vratit dufam ze uz nikdy.

luciad82
27. sep 2015

Nas maly to mal minuly tyzden tak isto,ale mu to na urologii len vycistili a dali mi framykoin a kazali preplachovat s repikom. Trvalo to 4 dni,kym mu to odpuchlo,ale ten repik pomahal - sedaval v lavore a tiez sme so striekackou preplachovali niekolko krat za den. Pri cikani tiez vravel,ze boli, aj teraz, ked je uz fit stale vravize boli. Takze len cas a treba len dufat,ze sa im to uz nevrati 🙂