Bolest palcov na nohe

iveta143
14. jan 2019

Ahojte maminy, moja dcerka ma 4 roky, a v sobotu behala trosku po dome a zrazu z nicoho nic si sadla, ze ju boli noha...a odvtedy nestupa na cele chodidlo,ale len na bok chodidla,teda vynechava palce lebo ju to boli,hovori. no dnes je pondelok,a nechapem,preco to este pretrvava. neviete co by pomohlo? alebo co by to mohlo byt?

lindusss2016
14. jan 2019

Urcite tam nieco ma zapichnute. Mojej sa uz dvskrat stalo, ze som nemohla zistit pricinu, ale revala, revala, tak mi to nedalo a raz som jej nasla v ruke trn z kaktusa, ale takmer priesvitny malinky a druhykrat v nohe cosi uplne mikroskopicke, nedokazem ani povedat, co to mohlo byt, lebo to bolo tensie ako vlas a blede, trcalo to len milimeter, takse som sa fskt potrapila, kym som to nasla. Ja som sebe x dni nedokazala najst pricinu pichania a nakoniec to bola sklena vata a velakrat sa mi zapichol do nohy chlp nasho psa, co fakt hnusne picha a je ho tazko najst. Ale 4 rocna by ti uz mala vediet lepsie opisat tu bolest, ci je to pichanie, co sa udrela alebo co, lebo prinajhorsom by to mohla byt prasknuta kost, ale to by si snad vedela o nejakom udere alebo nestastnom zakopnuti.... skus si na to posvietit a hladaj

iveta143
autor
14. jan 2019

@lindusss2016 ved toto mi je zvlastne, ze i som jej to stlacala a nereagovala na bolest, tak myslim ze zlomene by to nemala mat podla toho...no prasknutie nevylucujem alebo narazenie alebo nieco take...no vobec netusim ako bude fungovat o tyzden v skolke,dufam ze sa to zlepsi

lindusss2016
14. jan 2019

@iveta143 pri prasknuti sa moze objavit aj modrina. Ale ja by dom to fakt tipovala na nieco zapichnute, to nemusi vzdy pichat pri kazdom stlaceni, len ked na to stupi

nikpa
30. mar 2024

@katika1811 obyčajná šošovička