Bolesť očí u 3-ročnej, stretli ste sa s tým?

ivi175
27. nov 2019

Dobry den, dcerka sa mi uz 3 dni stazuje na bolest oci. Nemala doteraz ziadne problemy. Neslzia jej, nepriviera ich, nesucha si, knizocky pekne prezera a nevidim, aby nejako naklanala hlavicku len na jednu stranu. Nic nenasvedcuje ziadnemu problemu. Stretli ste sa s niecim podobnym? Ja len, ze ako silno mam panikarit, objednat ju hned na ocne vysetrenie? Dakujem za odpovede.

janinah
27. nov 2019

samozrejme že potrebuje očné vyš.,ale najprv k pediatrovi,môž eto byť aj bolest hlavičky,čo ona prenáša ako bolesť očí....

dankanka
27. nov 2019

@ivi175 alebo aj zápal spojiviek.je, prievan.. Mňa napríklad rezali dosť dlho. Kvaplala som si kvapky do očí z lekárne. Treba ísť k pediatrovi.

monikastarkova
12. feb 2023

@ivi175 dobry vecer, ako ste pochodili? Dcerka si stazuje dlhsie na bolest oci, chce si ich umyt a potom sa ukludni, jeden den nic a druhy aj dvakrat stazovanie
Dakujem za info

ivi175
autor
12. feb 2023

@monikastarkova Dobry vecer, isli sme k detskemu ocnemu, nenasiel ziaden patologicky nalez, ale ked zistil, ze som tehotna, tak mi posepkal, ze dcerka len chce uputat pozornost. Takze nastastie nic vazne z nasej strany.

monikastarkova
12. feb 2023

@ivi175 to som rada, ze je vsetko ok
No nemyslim si, ze to bude aj nas pripad, mame este 6r dcerku, vsimam si vsetko co robila pred a po neviem na nic dojst, spanok ma, telka alebo tablet nic, cervene atd nic
Zajtra zavolam ocnej
Dakujem pekne

001sara
21. máj 2024

@monikastarkova dobrý deň, u vás to ako dopadlo s očkom?