Bolesť nožičky

daniela26275
19. jan 2016

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či nemáte niekto skúsenosť. Mám 4 ročnú dcérku, a už minulý týždeň pár krát povedala, že ju bolí nožička, tak v rozkroku.
Včera večer už ju to bolelo viac, aj trochu krívala a dnes ráno tiež. Určite si nikde neublížila, povedali mi, že to môže byť aj pri raste. Ak to do večera neprejde,
pôjdeme zajtra k lekárovi. Poznáte to niekto? Ďakujem

janinah
19. jan 2016

Tak nožička či slabina teda bruško?vpravo? rastové bolesti mala dcéru u oboch nožičiek a v oblasti nad kolenami,my sme vtedy vyšetrovali kolená...synovec mal zála bedrového klbu,bolesti hore v stehne,ani chodiť nevedel,mal 5rokov...posleduj a uvidíte

daniela26275
autor
19. jan 2016

Nožička, v tom zhybe pod bruškom a vpravo. Môj synovec mal zasa perthes, tak som sa trochu vyľakala.

lubi40
19. jan 2016

manzel mal perthes, ked bol malicky-prejavovalo sa to tak ako popisujes. Urcite by som ziadala vysetrit u ortopeda-aspon to vyluci. Lebo ak sa to zanedba, tak moze prist k deformacii bedroveho klbu trvalym nasledkom.

daniela26275
autor
19. jan 2016

Ďakujem, aj synovca to tak bolelo, kamarátkinu dcéru zas len stehno a kolená. Dúfam, že sa moje obavy nenaplnia a bude to naozaj len rastová bolesť ☹ zajtra pôjdeme k lekárovi