Bolesť nôh 5 ročnej

tehulka2016
25. dec 2021

Ahojte, stretli ste sa u deti s tym ze sa stazuju na bolest noh? Moja 5 rocna sa stazuje, po zaspati sa na to zobudza ze ju bolia cele nohy. Moja mama mi spominala ze aj ju bolievali a nikto jej v detstve neveril. Dcera je zdrava, len ked ide spat sa stazuje na bolest. Viem ze sa hovorievalo ze bolia nohy ked dieta rastie, ale to neviem ci je az taka pravda. Dakujem za rady

zuzuky
25. dec 2021

@tehulka2016 moju dcéru bolievali nohy keď mala 3r. a môžu bolieť z toho ze rastie. Ja som jej ich masirovala a ak nepomohlo dali sme nurofen od bolesti.

nikpa
25. dec 2021

@tehulka2016 Syn mal tak v nohe skrytý zápal. Nemusí to byť aj váš problém ale keď sa na tú bolesť sťažuje opakovane tak by som to určite konzultovala s lekárom

suge
25. dec 2021

Rastové bolesti sú reálne, dobre si ich pamätám z vlastného detstva. Pomáhala masáž chladivým gélom, ale dala by som aj analgetiká, nevedieť spať od bolesti je dosť hrozné.😉

mirka19101974
25. dec 2021

@tehulka2016 Mojho syna tiež boleli nohy a mal nakoniec ploche nohy.Keď mu predpisal ortopedicke vložky a začal ich nosiť tak bolesť ustupila.

mimi27712
25. dec 2021

Príčiny môžu byt rôzne. Ak sa ti to nezdá, nepodcenuj a chod k lekárovi. Nechcem strašiť, ale u nás to začalo bolesťou nôh až syn prestal chodiť a ma diagnotikovane veľmi vzácne ochorenie. Ako dlho to trvá? Mne maly prestal chodiť po cca týždni od prvej sťažnosti na bolesť noh

lulu0123
25. dec 2021

Aj moja 6rocna mava rastove bolesti.Pomoze pomasirovat nozky a ked je zle nieco na bolest.Ja som tiez mavala ako dieta strasne bolesti noh, doteraz si na to pamatam.

patusikk
26. dec 2021

Aj mňa bolievali až do puberty z rastu takzvane :D ocino mi na to dával obklady a pomohlo to veľmi