Bolesť bruška u novorodenca

lucka2506
20. jan 2022

Baby prosim vas viete mi poradit? Babatko ma mesiac, mame bolesti bruska puci sa a placka stale nemoze ani spinkat len chvilku aj to sa prebudza a place od bolesti. Co vasim babatkam pomohlo? Berieme Espumisan L, vignatol a coliprev zial nic nepomaha ani masaze bruska

janulik2008
20. jan 2022

Skús vigantol vysadiť. Niektoré detičky z neho bolí bruško, a namiesto neho skús iný vit D 🙂

ibajaanikiny
20. jan 2022

@lucka2506 vigantol prec,kup napr Devit. Davaj kvalitne probiotika kazde rano vhodne od 0 mesiacov a kup si balonix med,nam a mnohym kamoskam pomohol…brusko aj masiruj…

nikha2809
20. jan 2022

Vigantol by som vymenila buď za Dvit alebo Jamienson a my sme dávali okrem toho čo ty aj probiotiká.Ale inak nič moc nepomáhalo len čas..U dcéry kojenej to prešlo po cca 4m a probio celkom zaberali a syn nekojeny tam pomohla len zmena mlieka a bolo po probleme

danielahamar
23. jan 2022

@lucka2506 ak kojis, vysad ty všetko mliečne, do 3mesiacov nemá dieťa enzým laktozy a robí viac zlá ako dobroty full mlieko.

kitta
23. jan 2022

@lucka2506 vysadit vigantol 😊 vymenit za oleovit d3 z rakuska, ak mate moznost zbehnut si ho tam kupit.