Bolesť bruška a horúčky 4 ročnej dcérky

dadkaa
30. apr 2012

Ahojte moze sa mi niekto ozvat kto mal podobny problem.... moja dcerka sa 2 dni stazovala na bolest bruska s tym ze ked si prdla velmi plakala a potom bol dost zly zapach, potom uz bolo vsetko ok az kym neprisiel dalsi prd... horucky mala 38-39. Dnes uz ma aj hnacku, prdka stale s bolestou a smradom. boli sme u lekara dal nam ATB no sam si nebol isty ze co to moze byt.... zijeme v zahranici a co sa tyka zdravotnictva je to velmi biedne a stale iba predpisuju ATB, odbery samozrejme ziadne, to tu sa toho asi nikdy nedockame... ja len ci niekto nezazil nieco podobne ... dakujem

sissy27
30. apr 2012

@dadkaa napadá ma zápal slepého čreva - to bolenie bruška a teploty, trvala by som na sone... neviem, kde v zahraničí ste, ale hádam sono majú... to čo popisuješ nevyzerá dobre ani pre dospelého, nie ešte pre takého drobca 😖 čo papala? nie niečo nové, nezvyčajné?

dadkaa
autor
30. apr 2012

Sme na beztukovej diéte už mesiac takže mám dosť stráženie to čo papa mňa tiež napadol slepak no dnes jej brucho pozeral tak hádam.na to by prišiel. Som v strese..

sissy27
30. apr 2012

@dadkaa a maličká má nejaké problémy s trávením, keď ste na beztukovej diéte? kamoške 5 rokov neprišli na slepák, až jej skoro praskol 😖

viki2912
30. apr 2012

kolitida...zrejme ma lenive crievka 🙂 zvysenu teplotu ma z bolesti bruska...dieta,a nejake tabletky proti krcom...neviem ci moze nospu.

dadkaa
autor
30. apr 2012

Beztukovej diétu má pre reflux ktorý jej zistili pred mesiacom.

dadkaa
autor
30. apr 2012

@viki2912 niečo na tom môže byť tyžden pred tým nechcela chodiť do škôlky stale sa sťažovala na bruško hlavne ked už sme boli pred školskou, myslím že bola v strese aj ked nikto nevie ani ja ani učiteľky že prečo...

dadkaa
autor
6. máj 2012

len pre doplnenie, skoncili sme v nemocnici, zobrali vsetky odbery a vysledok bol zapal oblicky a ku tomu zapcha. teraz uz je vsetko v poriadku len tu oblicku musime vyliecit.... a dodrziavat striktny pitny rezim, pri beztukovej diete sa to moze velmi rychlo stat.....

simsalabim
6. máj 2012

@dadkaa slepe crevo sa neda vzdy zistit pohmatom. Viem to podla starsej dcery, ked jej koli inym problemom robili sono bruska, tak mi lekar napisal, do spravy hrubym pismom ze ma slepe crevo nejako inak ulozene (zabudla som tie latinske nazvy) a prizvukoval mi, ze pri kazdych problemoch s bruskom mam potom lekarom hlasit, ze ma slepe crevo atypicky ulozene a ze ho pohmatom nemaju sancu najst, na vylucenie jeho zapalu bude vzdy treba aj sono. Ale vidim, ze uz ste to vyriesili.

barborenka28
8. feb 2018

@dadkaa chvalabohu prisli na to,co malinkej bolo,my momentlne prezivame to iste,chystame sa k lekerke,som zvedava co zdianostikuje........ :(

radhikaoswaldova
30. nov 2021

@barborenka28 ako ste vtedy dopadli?

barborenka28
5. dec 2021

@radhikaoswaldova v nemocnici bohuzial....tyzden na infekcnom

radhikaoswaldova
6. dec 2021

@barborenka28 a co vam bolo. Ja lezim s malym v nemocke teraz. Co vsetko tu pochytal nie je snad ani pravda.