Bolesť brucha 8 ročného syna

dorotka202
5. feb 2017

Dobry den.syn ma osem rokov a od stvrtka rana,to je uz stvrty den,sa stazuje na bolest brucha.nevracia,stolicu ma normalnu,jest chce,v noci spi,teplotu nema.myslela som ze to bude nejaka crevna viroza,ale zda sa mi to uz dlho.chvilu sa hra,akoby na to zabudne a potom sa zas len krci a vravi ze ho boli to brucho.obcas mam pocit ze prehana,ale vidno ze ho to trocha boli,ze je bez energie.napadli ma aj parazity,ale v stolici nic take nemal,vzdy vecer mi hovori ze ho boli ritka,tak som myslela ci to s tym nesuvisi.nemal niekto nieco podobne?zajtra samozrejme pojdeme k dr.len by ma zaujimalo co to moze byt.dakujem.

cucuska
5. feb 2017

@dorotka202 Ahoj
My sme na tom rovnako už druhý deň. moja dcéra má 9. V piatok bola u nás jej kamarátka a tá do rána vracala a preháňalo ju tak som to pripisovala viróze. Moja malá sa sťažuje na bolesť bruška aj v noci bola na WC ale nepreháňalo ju. A bola taká spavá. Aj včera išla dobrovoľne spať o 19:00 čo je nezvyčajné. Kontrolovala som ju aj v noci, aj som jej merala teplotu , ale nič. Ani nehnačkuje. Dnes som jej dala vypiť Smectu a teraz sa učí, snažím sa ju zamerať na niečo len nech stále len neleží. Uvarila som jej bylinkový čaj a čakám či bude zas v noci sťažnosť na bruško.
Musím pozrieť aké lieky zas reklamujú, a podľa toho krásne určím vždy diagnózu, pretože už si fakt myslím, že svinstvo do ovzdušia práve vypúšťajú firmy na predaj a distribúciu liekov a to potom samozrejme beží v reklame 😠

dorotka202
autor
5. feb 2017

@cucuska prvu noc aj syn sa budil a vravel ze ho boli brucho.ale tie dalsie dva noci uz spal.dcera den predtym ako ho zacalo boliet brucho raz zvracala.ale potom uz bola ok.preto som myslela ze nejaka viroza.ja mu davam len hylak.tak uvidime.dufajme ze to nebude nic vazne.rychlo sa uzdravte.

cucuska
5. feb 2017

@dorotka202 Možno je to len viróza a len ich to obišlo tak okolo . JA to pripisujem tomu

cucuska
6. feb 2017

@dorotka202 Ako sa máte dnes ?
Moja malaá si dnes pýtala konečne jesť. Hádam je už OK

dorotka202
autor
6. feb 2017

@cucuska tak zrejme to bola naozaj nejaka viroza.syn bol v skole a nevyzera ze mu este nieco je.ako povedal,uz je uplne v poho.tak sa drzte a nech nas choroby obchadzajuuuuuu.

cucuska
6. feb 2017

@dorotka202 no a máme to tu zas. večer opäť s plačom, že ju bolí bruško. Som y toho na nervy. Uvidíme v noci čo sa bude diať ale nejako sa mi to nepáči. Celý deň bola ok a teray opäť toto. :(

sindas
6. feb 2017

My sme toto zazili s mladsim bratom.. stale sa stazoval na.bolest brucha a nevedeli sme ze od coho uz sme si mysleli ci nevymysla ze maju nieco v skole a nechce ist no po dlhom case sa zistolo ze ma toxoplazmozu. Tak urcite nepodcenovat 🙂 drzim palce nech to deti rychlo prejde

dorotka202
autor
6. feb 2017

@cucuska ojoj.u syna to trvalo 5 dni.pri tych crevnych virozach su krce dost silne.ja som bola pripravena ist v pondelok,utorok k doktorke ak to neprejde.davala som mu hylak.ten vacsinou vzdy pomohol pri takych problemoch.tak nech mate pokojnu noc a daj vediet ci je mala v poriadku.

cucuska
7. feb 2017

@dorotka202 No dnes sme boli u lekárky a že je to vírusové. Tak máme probiotiká a kľudový režim 🙂 Hádam pôjde vo štvrtok do školy .tak uvidíme. Ale ani nehnačkuje a ani nezvracia. a Slepák to nie je. uffff