Boľavý zaparený zadok s pľuzgierikmi

vivienvesela
30. máj 2019

Dobrý večer prosím vás mám kvám prosbu už dosť dávno som bola s dcérkou v aquaparku teraz má 9 mesiacov a má strašne boľavý zadok neviem či to má vlhčených utierok alebo z plienok majú tak strašne zaparenú celú červenú a robia sa jej tam také krvavé pľuzgieriky neviem či to môže byť z toho akvaparku alebo je niečo škodí aj keď ju umývam pod čistou vodou tak to má raz jej to zmizne a za nejaký čas sa jej to objaví znova. Bola som aj u doktorky dala mi na to krém ktorý jej pomohol ale len na chvíľku

beky1813
30. máj 2019

Nepouzivat vlhcene, casto vetrať. A cim natieras?

vivienvesela
autor
30. máj 2019

@beky1813 Snažím sa ich čo najmenej používať No teraz jej dávam Sudocrem A inak som jej dávala tie krém od doktorky

beky1813
30. máj 2019

@vivienvesela tak skus iny krem, napríklad imazol krem pasta a repik pouzi

vivienvesela
autor
30. máj 2019

Inmazol ci tak nejako

vivienvesela
autor
30. máj 2019

Dávam jej presné imazol a za nejaký čas aj to objaví znova

jannyr
30. máj 2019

@vivienvesela a plienky aké máte?
Nášmu malému nesedia lupillu a ani Babylove.

mirkaaa80
30. máj 2019

@vivienvesela nam robili zle biele pampers aj sudocrem. Imazol je topka, okrem neho sme natierali ribylkou. Skuste. Podla mna to bude z plienok.

laska201
30. máj 2019

Vobec nepouzivat vlhcene.je to chemia a staci raz utriet a pokozka reaguje.toto som riesila aj ja.dokonca aj plienky menila.ako som zacala ritku umyvat len vodou po kazdom kakani a cikani.uz ziadne zapareninky zadocek krasny az kym sme sa neodplienkovali.

nikpa
30. máj 2019

@vivienvesela môžu to byť vlhčené. Keď ich použijem tak len ak sa syn pokaka aby sa mi lepšie umýval ale hneď ho potom umyjem čistou vodou.

ljarabek
31. máj 2019

Skus pouzit gafrovu mast...mali sme tiez velky problem s zapareninami dokonca aj pluzgiere ale tato mast je zazrak...da sa kupit na volny predaj a za den uvidis zlepsenie...

galioska
31. máj 2019

@vivienvesela aj od jedla to môže byť, zlé trávenie a následne pálenie, svrbenie na konecniku

lenadka
31. máj 2019

@vivienvesela uvar repikovy čaj, teplý dať do vaničky a kúpele 2-3 x za deň jej ritusku zahoja za deň - dva.Vlhčené obrúsky fakt nepoužívať.

majka1014
31. máj 2019

@vivienvesela Mne v nemocnici poradili gencialku ( fialova vodička) nechat zasušit na vzduchu a natierať pytiolom neo. Riťku často vetrať.

daska1991
1. jún 2019

@vivienvesela nám nepomáhalo tiež takmer nič ,potom nám poradili pastu s rybim olejom no za seba môžem povedať že paráda ... Trošku to zapácha ale hlavne že pomáha ,alebo skúste inú značku plienok

vivienvesela
autor
1. jún 2019

@daska1991 no bola som snou na koznom a dala rybaciu mast tak som zvedava

daska1991
1. jún 2019

@vivienvesela tak držím palceky ,nech pomôže

vivienvesela
autor
1. jún 2019
daska1991
1. jún 2019

@vivienvesela ach 😞 až mi slzy vyleteli

daska1991
1. jún 2019

@vivienvesela chudatko malinké však to musí neskutočne bolieť

vivienvesela
autor
1. jún 2019

Toto sa jej stale robi ma to uz lepsie a taketo hlboke to ma az po trtol...ja som vcera uz plakala lebo viem ako ju to musi boliet

daska1991
1. jún 2019

@vivienvesela človek by to radšej na sebe videl ako na deťoch , neskúsili ste vymeniť inú značku plienok? Synovec mal tiež stále riťku červenú až po zmene plienok sa to ukludnilo

oliali
1. jún 2019

@vivienvesela presne take sa robi aj nasmu, zatial som neidentifikovala co je spustacom, mam podozrenie na rajciny a z plienok neznesie pampersky...

vivienvesela
autor
1. jún 2019

No ved cakam ake budu vysledky a podla toho

majka1014
1. jún 2019

@vivienvesela takuto riťku mala aj moja 😢 chudatko urcite to bolí. Gencialka to zasuši.vyskušajte, nechcelo sa mi verit ale riadne pomohlo

katka2021
1. jún 2019

Nam pomaha fakt len gencianova violet..vyskusajte prosim

kotulicek
1. jún 2019

@vivienvesela ahoj mi máme taký istý problém snáď ešte horší skúšame úplne všetko s koznou no a teraz dávam malému gázu na nožičky aby som oddelila Vajka aby proste nešla koža na kožu skús vyskúšať na nožičky do slabyn gazicku zaseknut jednu z jednej strany druhu z druhej strany je to na dlhodobú liečbu ja už to používam stále malému sa to vráti keď nedám gázu

zabata
7. jún 2019

Skúste zmeniť plienky a použiť plienky Naty. Majú ich napr. v Yeme, ak ste z Bratislavy, alebo aj v Alze ich majú. Môj syn mal tiež veľké zapareniny a po prvom použití plienky Naty - 100%zlepšenie a od vtedy žiadne problémy. Vyskúšajte.

daska1991
7. jún 2019

@vivienvesela dobrý deň ,no ako ste dopadli? Je to lepšie ?

danusska
3. nov 2019

Z vlastnej skúsenosti odporúčam levandulovy krém z justu. Používať v tenkej vrstve už od začiatku začervenania a určite to pomôže.