Boľavé bruško a zelená stolica

althea00
11. jan 2014

Ahojte poprosila by som o radu. Moja kaka uz druhy den zelene hovienko a dnes uz nekakala tak osem hodin. A vecer ju chytil zachvat placu az sa zajakavala aj som ju masirovala ale stale sa este nevykakala.ale uz sa ukludnola
Je to normalne alebo mam ist k doktorke cim skor.poradte dakujem 🙂

luba28
12. jan 2014

@althea00 nevieme ake stare mas babo????........urob cajik z feniklu,rasce,......pupik gel je dobry na take brusko,......ja som pomahala teplomerom do zadocku,......tazko radit,ked neni tu vek,....

althea00
autor
12. jan 2014

Malicka ma dva a pol mesiaca. Vsetko okrem teplomeru som skusala. Toho sa trosku bojim a teda zelene je v poriadku ?

luba28
12. jan 2014

@althea00 a je kojena???

luba28
12. jan 2014

@althea00 zle by bolo ak by mala hnacku zelenej farby

charlie1980
12. jan 2014

My sme na UM, mam rovnako stareho syna. Vystriedali sme niekolko mliecok. No a z jedneho mal zelenu stolicu, kakal mi kazdy druhy den, ledva sa vykakal, mal bolest bruska, bol zaplyneny. Zmenili sme mliecko, kaka skoro po kazdom krmeni, zltu stolicu a bolesti presli. No a co nam lekar na to povedal : Zelena stolica je v poriadku /bola zelena ako pozuta trava/. Ked som sa opytala, ci je v poriadku, ze maly kaka skoro po kazdom krmeni, tak mi povedal: Supeeeeeer ! Vidno, ze travenie ma vyborne. Takze pre doktorov je asi vsetko normalne, no pre mna zelena stolica normalna nebola. No a nepises, ci je kojena alebo nie. Kojene deti nemusia mat kazdy den stolicu, na UM aspon raz za den.

monamano
12. jan 2014

Zelená stolica znamená asi narušenú črevnú floru, ale nemusí to byť ešte infekčného pôvodu. Naša malá mala podobný problém, nám pomohli laktobacilové kvapky - Bio Gaia a pri bolesti bruška Espumisan L pred každým krmením. Pri pretrvávaní problémov určite ku doktorke, treba vyšetriť stolicu a urobiť výter z konečníka.

ivet1371
12. jan 2014

ja by som dala probiotika infant dophilus a sab simplex kvapky

althea00
autor
12. jan 2014

Je kojena, skusali sme aj feniklovy caj a espumisan l uzivame stale