Bitammon na kašeľ

denisse1311
28. nov 2022

Ahojte, dcérka dlho kašlala a potom vystúpili teploty. Boli sme u lekárky tá jej dala Erdomed sirup, ventolin a atb Bitammon 375. Berie to týždeň, kašeľ sa zlepšil ale stále ešte pokašliava. Prosím Vás, zajtra ideme na kontrolu, mám si žiadať iné atb ? zajtra ma poslednú tabletku z atb. Užíva to len 7 dní. Ďakujem

bagre
28. nov 2022

A na základe čoho by si žiadala ďalšie atb? Teplotuje ešte? Cíti sa zle? Iné problémy? Lebo samotný kašeľ nie je dôvod na ďalšie atb. Pokašliavať môže ešte aj 2 týždne /nemusí, ale niekedy to trvá/

denisse1311
autor
28. nov 2022

@bagre teplotu nemá, prešiel i soplík, ale pokašliava...takže môže pokašliavaž ešte ? Ďakujem

bagre
28. nov 2022

áno, kašeľ ešte môže pretrvávať - treba potom aj lieky upraviť podľa typu kašľa /to čo bolo dobré pred týždňom, môže byť na iný druh kašľa/

denisse1311
autor
28. nov 2022

@bagre Ďakujem krásne upokojila si ma, už som sa zľakla že nás pošle do nemocnice ked po týždni užívania atb kašle, ale kašel je na ústupe a pekne sa jej to odlepuje z tych priedušiek.

denisse1311
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisse1311
autor
29. nov 2022

@bagre ahoj, dnes sme boli na kontrole, lekárka ju počúvala dýchanie že je čisté douzivat čo mame n a kúpiť solmucol na doliečenie nakolko bola min týždeň veľmi zahlienená ❤️.