Biseptol pre deti - dávkovanie

17. okt 2023

Ahojte, malá má problémy zo spodu . Predpísala nám doktorka bispeptol , je toto dávkovanie v poriadku ? Sú to tablety . No keď im videla tie nežiadúce účinky tak som mala dosť . Malá nemá ani 3 roky . Máte skúsenosti s biseptolom ? Kúpila som probiotiká osmobiotic .

renatka100
17. okt 2023

Davkovanie si vies overit https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/bis...
Je to dobry liek casto som ho uzivala od detstva, je stary a osvedceny
Nie su to atb tie probiotika doporucili v lekarni?

zuzina1988
17. okt 2023

bral to mal ked mal 1 rok aj 8 mesiacov, 2 fazy, nevedeli sme sa zbavit salmonelozy, nemal z toho ziadne neziaduce ucinky, myslim ze som mu drtila 1/4 tabl do medu alebo dzemu

martinka13
17. okt 2023

Najlepšie ATB na zápal močových ciest. Teda co mám skúsenosti.

alexandraas
17. okt 2023

Ja som mavala casto zapal moc.ciest..vzdy,vzdy mi bisepotol pomohol. Nepamatam si na ziiadne neziaduce ucinky

4stanka4
17. okt 2023

Moja ich tiež užívala ale ona mala baktérie rezistentne na účinnú látku tak jej ich vymenili. Inak nemala žiadne vedľajšie účinky, dávkovanie je v poriadku. Moja ich mala keď mala rok+ pár mesiacov

autor
17. okt 2023

Ďakujem ženy za info 🙂

zuzina1988
17. okt 2023

len doplmnim davkovanie u mojho , zo 400mg sme davali 1/4 tabl. kazdych 12 hodin… vtedy na tu salmonelu.

tavuska
15. aug 2024

Dobrý večer. Ako Vám zabral Biseptol? Môj malý ho od dneska začal brať,ale keď čítam o tom viac respektíve co to brali a tie reakcie plus nežiaduce účinky tak mam strach či je to vhodné pre neho.