BioGaia na bolesť bruška

11. mar 2023

Dobry den mozem tieto kvapky pouzit na bolest bruska pripadne mi odporucit kvapky.. maly sa strasne spuca.. kakame kazdy den niekedy aj 2x za den.. len mame problwmy ze ma problemy s prdenim .. dakujem

nikol789
11. mar 2023

Biogaia raz denne 5kvapiek
Skús mu masírovať bruško, cvičiť nožičkami
Kvapky espumisan L sa u nás osvedčili

nykyta0071
11. mar 2023

u nas pomobol coliprev nic ine nezabralo. Pokial viem biogia su probiotika, tie zlepšuju crevnu mikrofloru, ale ked mate problemy s prdikami urcite by som skusila coliprev. Mozno este Sabsimplex (tie su tusim od 3 mesiaca zivota).

anavixy
11. mar 2023

Biogaia sú probiotiká odporúčané pri kolike, kvapky s účinnou látkou simetikon (espumisan, sab simplex a iné) pomáhajú pri nadúvani, Coliprev sú kvapky s obsahom laktazy, ktorá bábätkom často chyba, to spôsobuje ťažkosti s trávením laktozy. Môžeš skúsiť aj kombinovať všetko naraz (biogaia 1x denne, simetikon a coliprev pri každom papani). Ale hlavne popri tom cvičiť a masírovať bruško, polohovat… 🙂🍀

lesana25
11. mar 2023

Pre bábätko probiotika, pre teba smectu keď sa ti to tiež deje.

zuzkaa1991
11. mar 2023

Sabsimplex kvapky na bolest espumisam coliprev vyskúšala som všetky na koliky ale sabsimplex najlepšie účinkoval

beata_k
11. mar 2023

Ak je dojcene, tak biogaia je zbytocna. Vyraba sa z materskeho mlieka. Skus radsej espumisan pred kazdym jedenim. Nie je navykovy.

autor
11. mar 2023

Aj kojim aj dokrmujem.. a co baby calm?

feketka
11. mar 2023

@beata_k Ak krmim materskym mliekom, tak sa mi neoplati davat biogaiu? to som este nepocula, viete mi napisat preco je to tak?

beata_k
11. mar 2023

@feketka Vyraba sa z materskeho mlieka. To je jak vozit drevo do lesa. Ak uz, tak probiotika

feketka
11. mar 2023

@beata_k Ok, ale vsak biogaia su tiez probiotika,nie? 🙂

beata_k
11. mar 2023

@feketka Ano. Ale kmen v nich sa v materskom mlieku nachadza. Treba iny kmen probiotik. Ale osobne by som isla do espumisanu nez pchat do dietata kade co.

feketka
11. mar 2023

@beata_k dakujem za vysvetlenie. ja davam sabsymplex, ale nezda sa mi, ze by fungoval a probiotika nekadex sme teraz zacali brat, tak uvidime ci sa nieco zlepsi

beata_k
11. mar 2023

@feketka Drzim prst. 😉 Treba skusat, starsiemu nezabralo nic. Mladsiemu espumisan.