Bioderma Atoderm Intensive Baume - skúsenosti

bonnie2
16. mar 2018

Ahojte.
Kozny lekar povedal, ze mala ma suchu pokozku, ze to vyzera ako slabsia forma atopie. Odporucil mi kupit biodermu atoderm intensive baume. Chcem sa opytat, ci ju niekto pouziva a ci vam pomaha alebo ci vam pomohlo na suchu kozu a akoby zacinajucu atopiu nieco lacnejsie. Nasla som aj duo balenie za 28 eur. Nemam problem to malej kupit, len ci jejto pomoze. Hlavne ruky ma dost suche, telo menej.

bonnie2
autor
16. mar 2018

Pokizku zatial nema nejako extremne citlivu len nechcem aby sa jej to rozvinulo do tazsej formy nakolko namina na atopicky ekzem...

zuzula1975
16. mar 2018

Bioderma je vyborna, dcera mala tiez suchu kozu, na rukach az svrbivy exem ktory si skriabala a v zime to mala hrozne. Odkedy natierame biodermou zmizlo a uz sa nevratilo. Taktiez pouzivame ich sprchove gely su vyborne, pokozka sa nevysusi ani pri castom sprchovani a nie je nutne tolko kremovat. Uz vyse roka kupujem pre celu rodinu u nas velka spokojnost.

bonnie2
autor
16. mar 2018

A este sa chcem opytat ci to pouzivate aj na tvar. Dakujem

bonnie2
autor
16. mar 2018

@zuzula1975 a lupujes aj ten co som pisala? Aj na tvar?

zuzula1975
16. mar 2018

Ano da sa na cele telo, v zime ked ideme na lyze davame na tvar. je to ozaj prijemny krem, bez vone vyzivny ale pritom nezanechava mastny pocit. Mala som aj ten na ktory sa pytas aj bioderma atoderm krem ten je menej mastny skor na taku menej suchu pokozku. Deti mazem intensive baume, seba bioderma krem to je ten s modrou pumpickou. Univerzalne pouzitie, aj na ruky je vyborny uz nekupujem ani krem na ruky😉😉

zuzula1975
16. mar 2018

Treba kupovat ce internet su ovela lepsie ceny ako v kamennych lekarnach. Dermocentrum.sk ma casto dobre akcie skus mrknut.

l_tanya
16. mar 2018

Ja dcerke od narodenia na cele telo, mala problem s mliecnou chrastou a jedine tento krem to dal dokopy. Dodnes to pouzivam, ked ma nejake suche alebo podrazdene miesta na tele

bonnie2
autor
16. mar 2018

@zuzula1975 dakujem za info len som celkom nepochopila 🙂 ten atoderm intensive baume si mala a potom este ktory? A ktory sa ti zdal lepsi? Pisem z mobilu tak aj s chybami😉

bonnie2
autor
16. mar 2018

@l_tanya a tiez aj na tvar?

l_tanya
16. mar 2018

@bonnie2 vsade 🙂 ked sa v zime vonku oblizuje a ma uplne cervene okolo pusy, tak tento krem to hned zahoji.. ale nie kazdemu sedi, treba vyskusat.

misinka0611
16. mar 2018

Kyselina mliečna od koznej na predpis 0,00€ moj bol sko šmirgel. Excipial mu pomohol ale táto kyselina mliečna to dotiahla do dokonalosti 🙂

aylin20042013
16. mar 2018

My ju pouzivame a vsade aj na tvar spokojnost velka, mali sme aj ine znacky ale toto je pre nas top

zuzula1975
16. mar 2018

@bonnie2 ten ktory si spominala sme mali ako prvy, poradili nam ho v lekarni. Ten davam detom hlavne v zime aj na tvar a cele telo, pripadne na suche miesta. Ten druhy atoderm krem som kupila ze vyskusam, ten si davam ja je menej mastny pisu ze na normalnu a suchu pokozku. Oba su vyborne, ale ak chces pre dieta lepsi je ten atoderm baume. Ten pisu ze od narodenia je vhodny.

bonnie2
autor
16. mar 2018

@zuzula1975 dakujem za rady
Teda vyskusame. Dcera sa neskriabe ani nema zu nejaku poskodenu tak drazdit by nas nemal. Kupim to duo balenie a dam aj ame.

bonnie2
autor
16. mar 2018

Mobil mi blbne

misinka0611
16. mar 2018

@bonnie2 Ináč ka odporúčam najprv si vypýtať vzorky v lekárňach a az potom kupovat plne balenia produktov 🙂 My sme so takto pýtali La - Roche Lipikar Baume Ap + a Syndet na kúpanie 🙂 Predsa tie krémy si drahšie aj ked vydržia 🙂

moose_cree
16. mar 2018

taky som si prvé brala v lekárni tie vzorky

bonnie2
autor
16. mar 2018

Aj mna to napadlo a uz mam vzorku uvidim. Dakujem

tana85
16. mar 2018

u nas tiez pomohla kyselina mliecna, ktoru mi zamiesali na predpis v lekarni. da sa aj bez predpisu a stoji asi 5 eur. mali sme vzorky aj tohto, ale teda nic moc. ak by som za to dala tie peniaze, tak by som bola sklamana. rovnako zial aderma exomega

bodkolienka81
17. mar 2018

@bonnie2 odporucam, natieram syna aj seba, vhodne aj na tvar. Treba kupovat cez net, najvacsie balenie, prip vystihnut akciu 3 za cenu 2.

misinka0611
17. mar 2018

@tana85 Ja na kys. mliečnu nedám dopustiť 🙂

bonnie2
autor
17. mar 2018

@bodkolienka81 vcera som si vzala vzorku a veru ma lepsiu kozicku na rukach. Uz som aj objednala dva za taku cenu co mali v lekarni jeden.

lenka15101510
19. mar 2018

@bonnie2 bioderma nemá žiadne účinné látky obsiahnuté v krémoch..čiže tam nemá čo liečiť..trošku sa tomu venujem v poslednej dobe lebo aj doma sa s týmto pasujeme a našla som super produkty značky KAMEDIS. konkrétne skús topic krém na telo a tvár a umývací gél k tomu..má to až 6% účinných látok a je to na prírodnej báze. majú klinické testy robené s krásnymi výsledkami..a už to mám aj ja odskúšané a poviem Vám nič iné už nechcem 🙂 držím palce

bonnie2
autor
19. mar 2018

@lenka15101510 fuuuu no uz som ju objednala tak vyskusam..

lenka15101510
19. mar 2018

@bonnie2 to je škoda, tak uvidíte..ale za Kamedis dám ruku do ohňa 🙂

misinka0611
19. mar 2018

@bonnie2 Každému bude vyhovuje niečo iné, preto je aj toľko produktov na trhu. Prinajhoršom predáš 🙂 A kedže má lešiu kožu tak to nie je marné 🙂

bonnie2
autor
19. mar 2018

@misinka061my mame suchsiu pokozku a hlavne ruky tak myslim ze by nam mohla pomoct.

carolineanne
31. mar 2018

u nás tiež zabral Kamedis Topic skin produkty.Je to pre deti od narodenia bez parabenov,sls,farbív a steroidov.Sme homeopaticky liečení a toto nám odporučil náš homeopat.V tejto kozmetike sú využívané čínske byliny.Teraz je možnosť vyskúšania vzorky,ktorú ti pošlú domov na adresu.

renci777
31. mar 2018

Baby, skuste este produkty Linola, mam manzela ktory ma psoriazu a najlepsie mu vzdy robili linola veci,maju aj detsku radu a ta je uzasna. Bioderma je dost koncentrovana kozmetika, je skor pre juzanske typy pokozky, pozor na nu ;)

marika1984
6. mar 2019

Ahojte,chcem sa podeliť o našu skúsenosť s Biodermou Atoderm Intensive-Kúpila som ho za 28€,od tej ceny som čakala väčie výsledky.Môj malý ma pupákové svrbiace ekzémy na stehnách a ručičkách.Používali sme krém 2x denne no žiadny efekt.Koža je po ňom síce hydratovaná ale až lepkavá ako pri zvýšenom potení! Svrbenie neodstráni vôbec,neodporúčam.