Biely povlak v ústach 10-mesačného dieťaťa

kejty13
11. sep 2020

Ahojte. Prosim o radu. V ustach maleho sa vyhodili biele flaky, ma ich na podnebi, na jazyku ma povlak, a z vnutornej strany lic. Pediatricka mu to pozrela a povedala ze je to premmnozenie zlych bakterii v puse, ze to zvycajne byva po viacdnovych horuckach, co sme aj mali. Povedala, ze to zmizne aj same, mame uzivat probiotika. A ze ak chceme mame vytierat s tantum verde. Ma to uz 4ti den a zlepsenie nevidim. Nemate s tym skusenost? Co zabralo najlepsie? Pri papani ho to zatial neobmedzuje.

bonda568
11. sep 2020

@kejty13 ahoj ja dávam tu fialovu vodicku dali mi aj gél v dr.max ale nepomohol ťa vodička je dobrá

jajka71
11. sep 2020

Pytaj v lekarni ruzovy med, taka fialova vodicka to jedine nasim pomahalo...

lyci
11. sep 2020

@kejty13 nam doktorka zarobila daku bielu vodicku do striekacky a kazdy den sme dali trochu a rychlo to zmizlo.bbez toho nam nic nepomahalo. plus sterilizovat cumel, aby to na nom nezostalo a nepreniesol si to znova. je k tomu vela diskusii - vola sa to soor

kejty13
autor
12. sep 2020

@bonda568, @jajka71 toto je ta fialova vodicka?

jajka71
12. sep 2020

@kejty13 och to je 5r nasim som vzdy pytala ruzovy med v lekarni a vatovou tycinkou cistila...

zanetakovacsova
23. máj 2022

@kejty13 dobrý deň. Užívali ste na to niečo?? Tiež sme mali viac dni horúčku..6tu chorobu a dnes má taký biely jazyk a dve bodky biele na podnebí.