Biele podnebie

6. jan 2023

Ahojte, prosím vás neviete čo ma môj synček na podnebí? Pripadne je to niečo nezvyčajne, alebo mávajú babatka takéto podnebie? Ďakujem

katie253
6. jan 2023

Môže to byť žaba. Kontaktuj pediatra. Je to bolestivé. Ide víkend, išla by som zajtra aj na pohotovosť...

lmms
28. jan 2023

Ako ste prosim dopadli? My mame to iste.

autor
28. jan 2023

@lmms ukázala som to pediatrovi povedal že to nie je žaba , že žaba by boli také nánosy bieleho že toto môže byť aj z choroby- v tom čase bol chory, lebo ani neplakal pri jedení pekne jedol potom cumlík a viem že žaba by ho asi bolela pri jedení,dudkaní…teraz už to nemá…ale určite to spomeňte pediatrovi každý prípad môže byt iný 🙂 držím palce

lmms
28. jan 2023

Dakujem vam. My to mame uz dlho, tak sme si mysleli, ze to je normalne podnebie. Zaba vyzera uplne inak. Spytame sa teda aj my 🙂

veronikkk
6. feb 2023

Prosím vás dostali ste odpoveď, čo to môže byt? Synček ma tiež take podnebie a žaba to nie je.

lmms
7. feb 2023

@veronikkk este sme neboli u pediatra, takze my nevieme. Az o mesiac ideme na kontrolu.

lenkarig
7. máj 2023

@lmms ahoj, prosím ťa, čo vám povedal pediater? Aj náš drobček to má už celkom dlho. Majú bábätká takéto podnebie?

cakanka22
18. aug 2023

Ako ste dopadli.. Už viete prečo ste mali biele podnebie?

cakanka22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkarig
18. aug 2023

@cakanka22 ahoj, nám doktorka vravela, že to je takto, ako to má náš drobec v poriadku, nemal pleseň ani nič, len biele sfarbenie.

cakanka22
18. aug 2023

@lenkarig ďakujem za odpoveď. My máme tiež také ako na foto, ideme k Dr. budúci týždeň. Som zvedava co povie 🙂