Bábätko v inkubátore

lussi56
2. máj 2021

Ahojte dievčence ja som sem už písala že som mala slabšie bolesti v 34tt no zo slabších bolesti sa mi narodil krásny synček 34+3 dievčence prosím vás ako dlho boli vaše bábätka tie ktoré ste predčasné porodili v inkubatore? Jeho váha bola 2490g a 48cm

vikybotka
2. máj 2021

Ahoj vies čo my sme boli 35+0 a už nebola v inku. teda bola ale koli žltačke na 15h. Takze si myslím že to bude asi individuálne. Naša bola ok nakomplet iba bola mala ako tvoj syn. Záleží asi aj od toho či tam je koli teplu alebo aj iným dôvodom. 🙂 tak či tak držím palčeky a gratulujem ❤️

lussi56
autor
2. máj 2021

@vikybotka ďakujem krásne a áno je tam len kvôli teplu

didi2102
2. máj 2021

@lussi56 syn sa narodil 2500g a bol 48h

h2
2. máj 2021

@lussi56 Ahoj, to Ti asi nikto nepovie dopredu. Môj syn sa síce narodil v 38 týždni, ale mal len 1860g a 44cm, bol hypotrofický a podvýživený kvôli problémom s placentou. Doktorka hovorila o 3-4 týždňoch v inkubátore. Nakoniec z toho bolo, ak si dobre spomínam, 10, alebo 11 dní. Dal sa rýchlo do poriadku, pekne priberal na váhe a celkovo dobre prospieval, tak nebol dôvod ho tam držať dlhšie.
Držím palce, nech je aj Tvoj synček čoskoro v poriadku.

lussi56
autor
2. máj 2021

Baby ďakujem veľmi pekne dnes mi majú povedať čo a ako tak som zvedavá lebo synček je tam už 3 dní dnes som bola za ním a je veľmi krásny taký drobnucky už by som ho chcela mať pri sebe no nedá sa ☹️☹️ som z toho smutná keď vidím ostatné baby ako si pestujú a dávajú papkat svojim detičkám a ja taká sama bez neho ☹️☹️

deti95060810
2. máj 2021

s takou váhou za chvíľu pôjde odtiaľ preč...😉

vlucifuk
2. máj 2021

@lussi56 Mne sa narodili dvojičky 34+1 s podobnou váhou ako má tvoj a v inkubátore bol jeden kvôli teplote asi 3 dni.Po dvoch týždňoch chalanov pustili domov,ešte mali aj sondy na kŕmenie.Teraz asi na teba doľahne "baby blues", ja som revala vždy a všade a normálne som si uvedomovala,ze chalanom je dobre tam,kde sú a všetko je v poriadku,ale ten plač som.nevedela zastaviť.Tvoje pocity sú v pohode.Neboj,bude dobre,držím palce.❤

lussi56
autor
2. máj 2021

@vlucifuk ďakujem pekne 😊 každý deň sa zaňho modlím nech je len zdravučky a všetko dobre dopadne a pôjdeme domou ☹️☹️

mogaa
2. máj 2021

@lussi56 neterka mala 2340g, nebola v inkubátore, narodená v 37týždni....je to od stavu dieťatka, neboj lekári vedia do kedy je potrebný inkubátor a kedy je už zbytočný

petus998
2. máj 2021

@lussi56 mne sa narodil v 34 tt a bol v inkubatore tyzden vaha bola 2000g a schudol na 1900g a sli sme domov ked mal 2300g cca ten tyzdena pol sme boli v nemocnici

nikpa
2. máj 2021

@lussi56 34+5tt 2320g, v inkubátore bol asi 4dni ,

bebotka
2. máj 2021

@lussi56 moja 34+0tt mala 2230g a v inkubátore bola jeden deň, potom ju dali na deň ma výhrevné lôžko a mala ísť už ku mne na izbu, ale začala jej stúpať žltačka tak putovala pod lampu. s tou žltačkou sme sa natrápili a preto sme domov išli až na 11 deň, inak by sme boli aj skôr doma a išli sme s váhou 2400g

ivinkapink
2. máj 2021

ahojky, nasa dcerka sa narodila 35t s vahou 2670g, v inkubatore bola jeden den a potom este dalsie tri dni na oddeleni ale mimo inkubatora/vlastne ani neviem preco, zalezi na rozhodnuti personalu/, schudla na 2500g a stale nepriberala, sli sme domov az na 12den, prepustili ju az sa ukazalo ze pribera a prosperuje...takze zalezi aj od toho ako bude priberat...