Azitromycín - Sumamed forte

lucinenka001
12. júl 2016

Ahojte, kočky,

mate skusenost s antibiotikom Azithromycin sumamed forte ?
Syn nebyva casto chory. Nemam skusenost s antibiotikami. CRP 19 dnes.
Navstevuje novu skolku od jula. Je potrebne antibiotikum podla Vas?
Neberieme casto lieky ak mate prosim skusenost s tymito antiniotikami.
Nepoznam ich vobec.

sunny381
12. júl 2016

Nám zabrali , môže byť s nich ospaly, no u našej to fungovalo len 2 dni potom už nebola ospala. akurat že jej nechutilo jesť ale neviem či to malo súvis

lucinenka001
autor
12. júl 2016

@sunny381

ahoj. dakujem za odpoved.
a co Vam bolo ked ste ich dostali tie antibiotika prosim ?

marmark
12. júl 2016

tieto atb nechcem ani vidiet, dcera mala po nich hrozne krce, zvijala sa mi na zemi v krcoch a prosila ma, nech ju to uz neboli( brusko) a nech radsej boli trosku mna. Viem ze sa casto pouzivaju, u nas vsak vyvolali takyto neziaduci ucinok. Probiotika sme mali nasadene, takuto reakciu sme mali po prvom uziti

lucinenka001
autor
12. júl 2016

@marmark

jeminku to naozaj tak zle ich znasala ? ja som ich synovi este nedala. fakt ani nepametam kedy bral antibiotika. neviem sa rozhodnut ci mu ich dat. Nasa lekarka na dovolenke, vedla na zastupovanie tiez na dovolenke a nejaka ina lekarka zastupovala. a ake ste potom dostali antibiotika ?

marmark
13. júl 2016

@lucinenka001 to uz si nepamatam, ktore sme brali miesto nich. Ked som pozerala neziaduce ucinky, tak krce tam boli velmi caste, len som netusila ze az taketo nieco moze byt. Odvtedy povinne citam nez. ucinky a beriem ich velmi vazne. Pokial neni naozaj treba atb, je aj propolis vyborna pomoc

sunny381
13. júl 2016

@lucinenka001 mali sme zapal priedušiek, zapal pľuc.