Augmentin Duo - antibiotikum pre dieťa

lenusa3
3. jan 2024

Dobrý deň.
Všade čítam staré recenzie a skúsenosti o tomto antibiotiku a všetky sú negatívne až hrôzostrašné.
Prosím Vás je tu niekto kto mal pri deťoch s týmto antibiotikum aj dobré skúsenosti a ich deti ich znášali v poriadku ?????

tani777
3. jan 2024

Moja mala uz 2x toto,raz v cca 9-10m a druhy raz v 3 rokoch..prvy raz mala hnacku,druhy raz nic 🤷‍♀️ malokto napise,ak dieta nema z atb ziadne tazkosti,mozno preto citas len strasne skusenosti..neobavaj sa,ak dr.napisala,vie preco..hlavne kup dobre probiotika 😊 skore uzdravenie drobcovi❤️

luciaruz
3. jan 2024

Viete co, ja som si precitala pribalovy letak ako vzdy a teda zoznam kontraindikacii je hrozostrasne dlhy. Bolo to prvy krat, co som odmietla brat nejake predpisane lieky.

kat_
3. jan 2024

syn ich momentalne berie, ziadny problem s nimi nema

vsicka036
3. jan 2024

Nasi ich brali obaja, nijaky problem nebol.

lenusa3
autor
3. jan 2024

Ďakujem za odpovede 😊😊😊

kris_tin257
3. jan 2024

Dcéra ich mala keď mala 6 mesiacov, jej tie antibiotiká nezabrali dávali jej potom iné. Chyba ale nebola v liekoch ale v zlej diagnóze 😊 inak nemala s nimi žiadne problémy

1mina
5. jan 2024

Syn ich mal v lete na zapal stredneho ucha, mal 2.5 roka vtedy a ziadne problemy dobre ich znasal...ono aj moji teraz beri klacid obidvaja, a citala som hrozne recenzie a ze to ani vypit nedokazali deti, a obaja ok.

nedokonala
19. máj 2024

naša dcéra vďaka augmentin sirupu dospela až k ortodontickej liečbe. najprv zuby zažltli, nedali sa vyčistiť, potom sa začali kaziť, následne sme chodili po zubároch, dcéra mala až panický strach. po vytrhnutých zuboch jej začali krivo rásť trvalé...