Asperger u teenegera

8. máj 2022

Ako postupovať, ak by som chcela dať syna otestovať či je asperger v Ba kraji.Coraz viac si všímam inakosti nechce sa mi to príliš rozpisovať už som tu jeden príspevok mala, kde mi 90% žien napísalo, že asi bude podľa správania.Nie je to príliš viditeľné skôr tá uzavretosť, neschopnosť komunikácie.Viete mi poradiť nehladam odborníčku ako je p.Janosikova možno je introvert kto vie... len by ma zaujímalo po dnešnom zážitku pár veci a chcela by som sa s niekým porozprávať.

pribinak
8. máj 2022

Centrum Andreas

bosorka2302
8. máj 2022

Pracujem s aspergermi uz niekolko rokov kludne mi napis

autor
9. máj 2022

@bosorka2302 ďakujem Ti ozvem sa večer

kacena4
9. máj 2022

ahojko ak nechces cakat rok na vysetrenie u janosikovej ci v andrease navstív na kramaroch psychiatriu bez problemov ti tam dr. diagnostikuje aspergera ak tam je. nam najprv. janosikova povedala ze ano (ale ona nie je psychiater a na potvrdenie diagnozy potrebujes psychiatra) tam nam velmi pomohli aj so zvladanim skoly

autor
9. máj 2022

@kacena4 ďakujem za info, u nás to nie je výrazne skôr by ma to zaujimalo na vysvetlenie niektorých jeho inakosti.Ci je sebec, introvert, bez záujmu či asperger.Nema problém so školou práveže tam je výborný, emócie a sociálno je problem

kacena4
9. máj 2022

moj uz studuje na vyske ale ako sa hovori ma svoje "muchy" najma v emocionalnej a spolocenskej oblasti velmi nam pomohla kniha "vychova ditete s aspergerovym syndromem" nie je to knizka bla bla bla ale konkretne ako sa sprava dieta co mozeem zlepsit ako....

autor
9. máj 2022

@kacena4👍 ďakujem za info.Aky je tvoj syn samotár?

kacena4
9. máj 2022

ano absolutne